4woodi

Nowoczesne meble zadziwiają nie tylko swoją funkcjonalnością

Architekci, projektanci i wszyscy ludzie odpowiedzialni za stworzenie nowego, niepowtarzalnego wzoru prześcigają się nie tylko w tworzeniu zestawień kolorystycznych korpusów i frontów, ale także w zastosowaniu różnych dodatkowych, nowoczesnych akcesoriów podnoszących walory estetyczne mebli. Do takich elementów należą różnorodne pod względem koloru i kształtu uchwyty meblowe. Czy to uchwyty o nowoczesnej formie i modnym kolorze, czy też stylizowane na stare – zawsze dają ogromne możliwości aranżacji wnętrza.

 

Kolory – złoty połysk i mosiądz – które były popularne w latach 70. i 80., powracają. Są stosowane coraz powszechniej przez projektantów nie tylko w meblach pokojowych, ale także w kuchniach. Przede wszystkim w połączeniu z frontami w wysokim połysku lub w kolorach ciemnego drewna. Dołączyły do nich kolory: mosiądz szczotkowany, miedź szczotkowana oraz bardzo obecnie popularny czarny mat. Nadają one meblom – w połączeniu z odpowiednio dobranymi frontami w kolorach o powierzchni w wysokim połysku – szlachetnego, niepowtarzalnego wyglądu.

Stosowane do wysokich szaf długie uchwyty listwowe lub relingowe w połączeniu z krótkimi tego samego typu porządkują wnętrze. Jednocześnie dodają mu atrakcyjności.

Formy, kształty, kolory, te wszystkie czynniki powodują, że odpowiednio dobrany uchwyt meblowy zmienia charakter mebla. Nadaje mu jedyny w swoim rodzaju wygląd.

https://www.biuroejk.pl/kategoria-produktu/uchwyty-meblowe/

Exit mobile version