Niepowtarzalne uchwyty meblowe

Akces Igor, producent akcesoriów meblowych z Makowa Podhalańskiego, tworząc nowe kolekcje uchwytów i nóg meblowych, wychodzi z założenia, że mają być one największą ozdobą mebla, nadając mu niepowtarzalny charakter i styl, którego poszukuje dzisiejszy klient.

 

„Nasza firma docenia wartości, które niestety zanikają w biznesie. Jesteśmy lojalni w stosunku do fabryk współpracujących z nami. Gdy wspólnie tworzymy jakiś wzór, nie produkujemy go dla nikogo innego. Jest on niepowtarzalny i nasi klienci mogą wówczas pochwalić się sukcesami sprzedażowymi, a także nagrodami na targach i wystawach. Nasz uchwyt czy nóżka pomaga wyróżnić mebel” – podkreśla Tomasz Małysa z firmy Akces Igor. W tym roku oferta firmy została wzbogacona o wiele nowych propozycji, które wychodzą naprzeciw potrzebom fabryk meblowych.

 

Seria Uchwytów Giętych

Drewniane uchwyty gięte to największy hit tego sezonu. Jak podkreśla Tomasz Małysa, są one drewniane, bo chociaż firma produkuje wiele akcesoriów z plastiku, to piękną formę można wydobyć w czystej postaci tylko z drewna. Duża powierzchnia uchwytu wydobywa naturalne piękno drewna. Uchwyty te zachwycają swoją elegancją, a każdy mebel wynoszą do klasy premium. Dzięki temu producenci mebli mogą powiększyć sprzedaż. Rozmiary uchwytów są całkowicie dowolne, na życzenie klienta.

Vintage

Jest to seria uchwytów wpisujących się w nowy trend wnętrzarstwa, w którym „starodawne” miesza się z „nowoczesnym”. Wykonane są one z drewna i oferowane w wymiarach dostosowanych do potrzeb klienta. Nadano im efekt postarzenia – specjalna technologia produkcji sprawia, że jest na nich wyżłobiona, niczym przez upływający czas, struktura drewna. Vintage będą piękną ozdobą stylizowanych mebli w stylu vintage i shaby chic, dodadzą charakteru jako ozdobny detal na meblach nowoczesnych. Ich atrakcyjna cena sprawia, że są produktem tańszym niż wyroby z płyty meblowej imitujące strukturyzowane drewno.

W ofercie Akces Igor jest także cała paleta uchwytów i nóżek meblowych wykonanych z tworzywa sztucznego. Firma oferuje wysokojakościowe produkty w bardzo konkurencyjnych cenach. W ofercie znajduje się ponad 100 wzorów uchwytów meblowych i 50 wzorów nóżek meblowych. W artykule zdjęcia kilku wybranych propozycji.

Akces Igor
Producent Akcesoriów Meblowych
ul. Głowackiego 29, 34-220 Maków Podhalański
e-mail: malysa.tomek@gmail.com
tel. kom. +48 503 161 739
e-mail: malysa.irena@gmail.com
tel. kom. +48 795 127 005

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw