Markowe zszywki i sztyfty

Kamet-Akes jest producentem metalowych elementów złącznych: zszywek oraz sztyftów. Wyroby te są produkowane pod prawnie chronionym znakiem towarowym Akes, który funkcjonuje na rynku od 1990 roku. Znak gwarantuje dobrą jakość wyrobów oraz solidność ich producenta.

 

Produkcja i zarządzanie

Niewątpliwym atutem przedsiębiorstwa jest nowoczesny i wydajny park maszynowy, umożliwiający produkcję wyrobów według najnowszej technologii stosowanej przez wiodących, światowych producentów w branży. Firma posiada też możliwości wykonania nietypowych, krótkich serii łączników według tradycyjnej technologii, co pozwala realizować praktycznie każde zamówienie klientów.

Głównymi odbiorcami wyrobów jest przemysł drzewny, meblarstwo, producenci opakowań oraz firmy produkcyjne, budowlane i usługowe, używające łączników dla potrzeb swej działalności.

Istotną grupą odbiorców są klienci zagraniczni, którzy stanowią dla przedsiębiorstwa potencjalne źródło wzrostu sprzedaży i rentowności. Aktualnie sprzedaż zagraniczna realizowana jest na rynki wschodnie, jak i do krajów UE (Łotwa, Estonia, Niemcy, Słowacja, Czechy, Austria, Anglia).

W czasie panującego kryzysu zewnętrzne warunki wynikające z otoczenia gospodarczego stawiają przed przedsiębiorcami trudne wyzwania. Dotyczy to głównie zarządzania zasobami produkcyjnymi, finansowymi i kadrowymi. Zasadniczym zadaniem jest utrzymanie płynności finansowej oraz pozycji firmy na rynku. W warunkach ostrej konkurencji kluczem do tego są działania zapewniające wysoką jakość produktów, rozsądne ceny oraz profesjonalna, perfekcyjna obsługa odbiorców. Na tych obszarach koncentruje się wysiłek właściciela oraz pracowników przedsiębiorstwa.

Szeroki asortyment

Aktualnie oferta wyrobów własnej produkcji obejmuje pełny asortyment i typowymiary występujących w obrocie rynkowym zszywek i sztyftów. Asortyment zszywek jest zróżnicowany ze względu na użyty materiał do ich wykonania, przeznaczenie, rodzaje i moc połączeń oraz technologię wykonania. Ze względu na materiał wyróżnia się zszywki ocynkowane, nierdzewne lub aluminiowe. Ze względu na inne cechy można wyróżnić zszywki konstrukcyjne, tapicerskie, rozprężne, ryflowane, żywicowane, do kartonu itd. Zszywki nie wymagają obowiązkowej certyfikacji na oznakowanie CE. Taki proces producent może wykonać dobrowolnie jako gwarancję jakości swojego wyrobu. Takie procedury zostały przeprowadzone dla asortymentu tzw. ciężkich zszywek, używanych głównie w budownictwie do montażu konstrukcji drewnianych, mocowania płyt gipsowych oraz przy docieplaniu obiektów – do mocowania styropianu lub wełny mineralnej.

Sztyfty wytwarza się z taśmy wielodrutowej na specjalnej, automatycznej linii programowanej i sterowanej numerycznie. Zapewnia to dokładność, powtarzalność wymiarową i jakość niezbędną do bezawaryjnej pracy sztyfciarek pneumatycznych. Aktualny program produkcyjny obejmuje wszystkie typowymiary sztyftów ocynkowanych i nierdzewnych z główką lub bez główki.
W odniesieniu do własnych produktów Kamet-Akes stosuje zasadę, że wyrób czeka na klienta, a nie odwrotnie.

W ramach komplementarnej obsługi klientów dostawca oferuje również:

– gwoździe taśmowane,
– zszywacze i sztyfciarki pneumatyczne do wszystkich rodzajów zszywek i sztyftów,
– zszywacze ręczne,
– gwoździarki pneumatyczne i gazowe,
– akcesoria i osprzęt pneumatyczny do sieci sprężonego powietrza.

Dla sprzedanych zszywaczy i sztyfciarek pneumatycznych firma prowadzi serwis naprawczy, gwarancyjny i pogwarancyjny.

Przedsiębiorstwo jest otwarte na różne formy współpracy z użytkownikami swoich produktów w myśl zasady wynikającej z istoty jej działalności – „Produkujemy, by łączyć”.

Więcej informacji o produktach Kamet-Akes znaleźć można na firmowej stronie internetowej: www.akes.eu.

.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw