Living Divani – nowości IMM 2016

Targi w Kolonii już tradycyjnie już dla Living Divani były okazją do pochwalenia się kilkoma premierowymi modelami. Włoska marka zdecydowała się na premierę kolekcji dywanów i nową wersję sofy Rod.

Ręcznie tkane dywany Kirisame, Minamo i Misore zaprojektował włosko-japoński duet Mist-o, który tworzą Tommaso Nani i Noa Ikeuchi. Do powstania wzorów inspiracją był świat widziany zza strug ulewnego deszczy, lekko pofalowana tafla wody i płatki śniegu. Z kolei sofa Rod zyskała modułową wersję zaprojektowaną przez dyrektora kreatywnego marki Piero Lissoniego i charakteryzuje się typowym dla projektanta lekkim, geometrycznym stylem. Nowości pokazane zostały w pawilonie marki, który zaaranżowany został modelami włączonymi ostatnio do kolekcji. Wśród nich znalazły się fotel Gray, krzesła George’s, stół Brasilia, biblioteka Cutt Off. Nie zabrakło również przebojowej sofy Extrasof i fotela Frog obchodzącego jubileusz 20-lecia.

Perfekcja, harmonia, wyważone proporcje i luksus to cechy, które wyróżniają Living Divani. Marka jest jednym z najważniejszych światowych producentów ekskluzywnych mebli wypoczynkowych.

Źródło: Nowicki PR / KARI-MOBILI

.