Site icon 4woodi

Dr. Derick Beitel następcą Dietera Huettlingera

Dieter Hüttlinger, członek zarządu ds. finansów Schattdecor AG przechodzi z końcem roku 2022, po 25 latach pracy na emeryturę. Obszar finansów przechodzi w zarządzanie dr. Dericka Beitela – od 2021 roku dyrektora obszaru finansów grupy Schattdecor. Hüttlinger przez 25 lat pracował w różnych lokalizacjach firmy, a przez ostatnie sześć lat zarządzał w firmie finansami.

Dieter Hüttlinger

 

Roland Auer, prezes Schattdecor AG mówi: „W imieniu całego zarządu oraz właściciela – rodziny Schatt dziękujemy Dieterowi Hüttlingerowi za jego wieloletnie zaangażowanie, profesjonalizm i dalekowzroczność. Życzymy mu na nowym etapie życia wszystkiego co najlepsze. Rozstając się pod koniec roku, pożegnamy szanowanego kolegę, stuprocentowego pracownika Schattdecor i przyjaciela”.

Następcą Dietera Hütllingera w zarządzie będzie od 01 stycznia 2023 dr. Derick Beitel, który od listopada 2021 kieruje działem finansowym przedsiębiorstwa, a z nowym rokiem przejmie obowiązki członka zarządu.

Roland Auer mówi: “Witamy serdecznie dr. Dericka Beitela w zarządzie Grupy Schattdecor. Już w funkcji dyrektora obszaru finansów sprawdził się jako kompetentny, wartościowy pracownik, co pozwala nam się cieszyć na dalszą z nim współpracę. Życzymy mu dobrego startu w nowej roli, jako członka zarządu ds. finansów Schattdecor, oraz wielu sukcesów”.

Dr. Derick Beitel jest zatrudniony w Schattdecor w obszarze finansów od listopada 2021. W poprzednich 20 latach pracował w dużym przedsiębiorstwie międzynarodowym, w obszarze handlu oraz finansów korporacyjnych. Dr. Derick Beitel studiował ekonomię przedsiębiorstw na uniwersytecie w Mannheim oraz w Kanadzie. Tytuł naukowy otrzymał w wyniku promocji doktorskiej na Uniwersytecie Witten/Herdecke. Jest żonaty i ma dwie córki.

Dr. Derick Beitel

Exit mobile version