4woodi

Co nowego w firmie BIMAK?

Loft

Aluminiowe systemy drzwi przesuwnych produkowane przez firmę Bimak ze Stawigudy cieszą się popularnością i uznaniem na naszym rynku. Oferta producenta jest szeroka i potrafi zaspokoić zróżnicowane potrzeby klientów. Bimak stawia na rozwój i doskonalenie oferowanych rozwiązań – także w tym roku wprowadzono do oferty kilka nowości.

 

Systemy przesuwne w opakowaniach

W ofercie firmy pierwszy raz znalazły się systemy przesuwne w opakowania. Jest to rozwiązanie bardzo ułatwiające pracę zarówno sprzedawcom, jak i fabrykom, zakładom stolarskim czy wreszcie klientom indywidualnym. Teraz nawet niewykwalifikowani i nieprzeszkoleni w systemach przesuwnych sprzedawcy są w stanie bez problemu wydać nabywcy właściwy towar. Nie tracą oni czasu na wyszukiwanie poszczególnych elementów produktu. Nie zachodzi niebezpieczeństwo wystąpienia pomyłki w jego kompletacji. Opakowanie zabezpiecza też dobrze profile w transporcie. Dzięki temu praktycznie nie występują uszkodzenia, a co za tym idzie nie ma problemu z reklamacjami takiego towaru.

Dla kupującego system przesuwny w opakowaniu też oznacza korzyści. Przede wszystkim nabywa go on pod konkretny projekt, dzięki temu nie musi magazynować niewykorzystanych profili.

Oferowane przez Bimak zestawy na szafy 2- i 3-drzwiowe dostępne są w trzech długościach: 1,5, 2 i 3 m. Asortyment ten w pełni zaspokaja potrzeby odbiorców.

Loft

Producent wprowadził do oferty kolejny nowy system. Nosi on nazwę Loft i jest przeznaczony do podwieszenia nad drzwiami przejściowymi. Propozycja ta doskonale wpasowuje się w obecne trendy projektowania wnętrz. Przede wszystkim skierowana jest do wnętrz industrialnych.

Gunmetal

Kolejną nowością jest pokrycie profili w kolorze gunmetalu. Bimak jest jedynym producentem w naszym kraju, który oferuje tę barwę. Gunmetal jest znany na rynkach zachodnich już od paru lat, ale w Polsce nie był dotąd dostępny. Teraz uległo to wreszcie zmianie.

Aluminium czarne szczotkowane

Systemy aluminiowe firmy są teraz dostępne także w pokryciu kolorem czarnym szczotkowanym. Obecnie coraz więcej projektantów decyduje się na dodatki w tej barwie. Mogą oni teraz wybierać spośród uchwytów i rączek do szaf przesuwnych marki Bimak w tym kolorze.

http://bimak.pl/

(opr. jz)

Exit mobile version