Site icon 4woodi

Cabineo X – Lamello wprowadza na rynek nowe złącze systemu wiercenia

Cabineo X to najnowszy dodatek do gamy rozwiązań Cabineo firmy Lamello – oferujący więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki nowemu łącznikowi korpusu i wspornikowi półki, szafka jest całkowicie zmontowana z systemem Cabineo firmy Lamello bez wiercenia krawędzi.

 

Wszechstronne możliwości łączenia dzięki wielofunkcyjnej obudowie

Cabineo X może być używany w połączeniu z eurowkrętami Cabineo 12, Cabineo 8 i metrycznymi śrubami Cabineo 8 M6, a także wspornikami półek 5 mm lub 3 mm. Dzięki otwartej obudowie złącza, połączenia narożne lub stałe półki mogą być łatwo dodawane i mocowane w późniejszym czasie. Ponadto wcześniejszy montaż śrub ułatwia umieszczenie wieńca szafy. W przypadku Cabineo X śruby można również bezproblemowo wymienić w późniejszym czasie. Oznacza to, że szafka z półkami może być całkowicie zmontowana systemem Cabineo nawet w połączeniu z elementami metalowymi. Istniejące zaślepki Cabineo są wykorzystywane do koordynacji kolorystycznej z szafką.

Większe bezpieczeństwo dzięki zabezpieczonym półkom

System Cabineo X chroni półkę przed wyciągnięciem, zmniejszając ryzyko obrażeń u dzieci. Co więcej, półka jest zabezpieczona przed naciskiem od dołu przez sprężenie – co oznacza, że już zamontowane półki nie wypadną podczas transportu. Jest to również idealne rozwiązanie dla półek narażonych na wibracje, np. w przyczepach kempingowych, na statkach lub w transporcie kolejowym.

Wydajne rozwiązanie dla wszystkich maszyn CNC

Na szczególną uwagę zasługuje wydajność Cabineo X w połączeniu z maszynami CNC. Czysta obróbka powierzchni umożliwia łatwą integrację z 3-osiowymi maszynami CNC bez konieczności wykonywania dodatkowych otworów pod kołki drewniane. To sprawia, że Cabineo X jest oszczędnym i ekonomicznym rozwiązaniem do produkcji mebli.

https://www.lamello.com/

Exit mobile version