www.abro.pl

Hurtownia akcesoriów meblowych Abro z Warszawy to uznany i sprawdzony dostawca działający na rynku od wielu lat. Firma oferuje klientom szeroki i zróżnicowany asortyment produktów, które można nabywać przez firmowy sklep internetowy www.abro.pl. Elektroniczne, wygodne zakupy cieszą się coraz większą popularnością wśród meblarzy. Będące w magazynie produkty są w krótkim czasie dostarczane do klientów. Poniżej prezentujemy kilka wybranych, ciekawych rozwiązań proponowanych przez Abro.

Niewidoczne systemy prostowania drzwi

Dzięki systemom prostowania drzwi wytwórca lub użytkownik mebli ma możliwość korygowania naprężeń w materiale wysokich skrzydeł drzwiowych w taki sposób, aby skrzydła zachowały swoją właściwą płaszczyznę i nie wypaczały się. Regulacja okucia jest bardzo prosta, a oczekiwane, najlepsze efekty prostowania drzwi osiągane są po zamontowaniu dwóch okuć na jednym skrzydle.

Okucia te nadają się również do montażu poziomego przy szczególnie szerokich elementach meblowych. Ich montaż jest bardzo łatwy i posiadają wiele możliwości regulacji.

Jako jedyna firma w Polsce Abro oferuje system prostowania całkowicie niewidoczny. Ma on zastosowanie do drzwi wewnętrznych oraz wszędzie tam, gdzie wymagana jest estetyka elementu z dwóch stron widocznych.

Nowością w ofercie jest również system prostowania w profilu aluminiowym, który umożliwia montaż bez frezowania drzwi (np. w domu klienta na już zamontowanych drzwiach).

Łóżko w szafie

Inną ciekawą propozycją są okucia umożliwiające montaż poziomy lub pionowy łóżka chowanego w szafie. Zapewniają one proste składanie i rozkładanie łóżka przez użytkownika. Jest to idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń, pokoi dziecięcych, sypialni i innych pokoi jako dodatkowe łóżko, a także w hotelach lub akademikach. Gotowy do montażu zestaw zawiera stelaż razem z podnośnikami. Dostawca oferuje różne podnośniki, zróżnicowane przede wszystkim siłą, jaką mogą przenosić oraz rodzajem montażu.

Złącza meblowe

Podstawową cechą złączy Abro jest pewniejsze i trwalsze łączenie korpusów mebli w porównaniu ze złączem mimośrodowym. Posiadają one przejście sześciokątnym kluczem 4 mm do regulacji poziomowania.

Pantograf Superlift

Jedyny na rynku podnoszony wieszak na odzież z regulowanym pionowo ramieniem (do szafek o różnej głębokości) oraz ustawianą niezależnie siłą podnoszenia. Udźwig 14-20 kg. Doskonały do przechowywania rzeczy sezonowych (ciężka lub lekka odzież). Mechanizm wykonany jest ze stali, hydraulika bez oleju, nie ma więc niebezpieczeństwa wycieku i poplamienia ubrań. Pantograf może być także zamontowany na ścianie (dostępny jest specjalny wspornik).

(jz)