scm_Planet P800

Wielofunkcyjne centrum obróbcze Planet P800

Planet P800 firmy SCM to centrum obróbcze, które umożliwia oprócz tradycyjnych funkcji oklejanie wąskich krawędzi. To świetne rozwiązanie przy produkcji jednostkowej „just in time”, które pozwala w jednym ogniwie przygotować element do montażu.

Planet P800 pozwala wykonać wszystkie operacje obróbki w jednym miejscu, gwarantując wysoką jakość aplikacji krawędzi. To rozwiązanie jest dedykowane do sektorów branży meblowej, które zajmują się nietypową, jednostkową produkcją.

Wysoka wydajność przy dużych formatkach

Planet P800 pozwala na obróbkę wahadłową elementów o wymiarach do 1830 mm, co umożliwia zmaksymalizowanie wydajności nawet przy dużych elementach. Maszyna ma powierzchnię obróbki w osi X o wielkości do 6360 mm i może automatycznie zarządzać maksymalnie 6 rodzajami obrzeży wykonanych z melaminy, ABS i litego drewna.

Idealne wykończenie

Bramowa budowa, czyli podparcie portalu w 2 miejscach, czyni maszynę bardzo sztywną i stabilną, nawet podczas ciężkiej obróbki. Szeroka gama dostępnych głowic obróbczych i stół roboczy, wykonany tak jak w maszynach Author M800, umożliwia optymalizację czasu produkcji nawet przy bardzo skomplikowanej obróbce.

„ALL IN ONE” – wszystkie operacje w jednej obróbce

Zminimalizowane koszty operacyjne i kompaktowa obróbka dzięki obróbce „all in one”. Łatwe w obsłudze dzięki zastosowaniu graficznego interfejsu oprogramowania, który prowadzi operatora krok po kroku przez oprogramowanie. Technologia i uniwersalność pozwalają na wysoką wydajność i niskie koszty jednostkowe. Wysoka jakość aplikacji obrzeża na Planet P800 spełnia wymagania wszystkich naszych klientów.

error: Content is protected !!