W stelażach siła!

Podążając za trendami w branży oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma K. Orzełek K. Markisz coraz prężniej rozwija swoją ofertę stelaży meblowych. Stanowią one, poza uchwytami meblowymi, stelażami i podnośnikami łóżek czy systemami drzwi przesuwnych, istotną część asortymentu i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku, co potwierdziło szerokie grono klientów odwiedzających stoiska producenta podczas zeszłorocznych targów FURNICA w Poznaniu oraz targów WARSAW HOME w Warszawie.

Stelaże produkowane są jako standardowe wzory opracowane przez dział rozwoju firmy, a także na indywidualne zamówienie według rysunków dostarczonych przez klienta. Oferta stelaży obejmuje cały przekrój brył: od najmniejszych, stosowanych w szafkach nocnych czy stoliczkach kawowych stawianych przy kanapach, przez stelaże szafek TV, komódek i komód, po stelaże stolików, stołów i biurek, na szafach garderobianych kończąc.

Bryły wykonywane są z rur i profili o dowolnych kształtach: okrągłym, owalnym, eliptyczny, trójkątnym, kwadratowym czy prostokątnym bądź z ich kombinacji. Elementy mogą być dostarczane jako spawany monolit lub w częściach do montażu, co znacznie ułatwia ich transport. Opcjonalnie do niektórych nóg i stelaży oferowane są maskownice o różnych kształtach i wymiarach oraz podblatowe kanały kablowe.

Kolorystyka obejmuje wykończenie powierzchni lakierami proszkowymi w kolorach z palety RAL (matowe, połyskliwe bądź strukturalne), nowością są lakiery specjalne, bardzo dobrze imitujące miedź, brąz i mosiądz.

Ciągła modernizacja parku maszynowego oraz wdrażanie nowych technologii produkcji pozwala producentowi na spełnienie coraz to większych wymagań klientów w zakresie najlepszej jakości produktu oraz wyszukanego designu.

Gwarancją niezmiennej, najlepszej jakości produktów jest podążanie firmy za jej filozofią opartą na pełnym zaangażowaniu pracowników, eliminowaniu półśrodków i dróg „na skróty”, dopracowaniu każdego stelaża w najdrobniejszych szczegółach. Te wszystkie aspekty owocują 100% satysfakcją klientów, którzy doceniają zaangażowanie oraz profesjonalizm i powracają z coraz to nowymi projektami.

(po)