Uchwyt LINAK® do biurek typu bench

Nowy uchwyt firmy LINAK, przeznaczony do kolumn podnoszących DESKLINE®, znacząco ułatwia konstruowanie biurek typu bench do pracy siedząco-stojącej. Uchwyt pasuje do kolumn o przekroju prostokątnym i kwadratowym. Jest on dostępny jako opcjonalne wyposażenie standardowe.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie biurkami do pracy siedząco-stojącej firma LINAK wprowadziła do oferty standardowe rozwiązanie – kolumny podnoszące DESKLINE® o przekroju prostokątnym i kwadratowym, oferowane jako opcjonalne wyposażenie standardowe, dostępne wraz z uchwytem dedykowanym do konstrukcji biurek typu bench. Teraz kolumny podnoszące zoptymalizowane pod kątem rozwiązań do benchów biurowych są dostępne od ręki.

Liczne warianty konstrukcyjne

W przypadku nowoczesnych biurek typu bench możliwe jest uzyskanie wielu wariantów konstrukcyjnych w oparciu o pięć kolumn podnoszących. Uchwyt jest dostępny dla:

  kolumn z obudową silnika o przekroju prostokątnym DL5 (dwuczęściowych), DL6 (trzyczęściowych) lub o przekroju kwadratowym DL19,

  kolumn liniowych o profilu prostokątnym DL12 lub kwadratowym DL17.

Uchwyt standardowy – swoboda projektowania

Uchwyt standardowy zapewnia łatwą integrację z różnymi rozwiązaniami stosowanymi w benchach oraz umożliwia zamocowanie do niego własnego profilu łączącego. Odpowiednie rozmieszczenie otworów gwintowanych daje pełną swobodę projektowania biurek typu bench z wykorzystaniem kolumn podnoszących firmy LINAK.

Odkryj produkty LINAK

Dzięki ponadtrzydziestoletniemu doświadczeniu w obszarze technologii siłowników liniowych LINAK wyznacza standardy dla biurek z elektryczną regulacją wysokości oraz może poszczycić się najszerszą ofertą produktową komponentów dla rynku mebli biurowych.

Dostawca zachęca do zapoznania się z ofertą produktową segmentu DESKLINE®, zawierającą wysokiej jakości rozwiązania LINAK dla stołów biurowych i nie tylko.