TopSolid Wood – już 18 i 19 maja

Wymiana doświadczeń, możliwość zdobycia wiedzy z zakresu najnowszych rozwiązań dla branży meblarskiej, okazja do udziału w warsztatach dotyczących oprogramowania CAD/CAM – TopSolid Wood – już 18 i 19 maja na Wydziale Technologii Drewna na SGGW!

Z roku na rok seminaria cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a przed nami już IX edycja. Wydarzenie jest organizowane przez firmę TopSolution we współpracy z firmami: GTV, ITM Software House, Teknika, Infotec, Addenda. Seminaria są skierowane głównie do osób z branży meblarskiej – producentów mebli, konstruktorów, technologów, a także dla studentów, którzy będą mieli szansę na uzyskanie praktycznej wiedzy branżowej.

Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia odbędą się nieodpłatne, certyfikowane szkolenia z oprogramowania wspierającego projektowanie i wytwarzanie – TopSolid Wood na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Po części szkoleniowej nastąpi etap wykładów, które uświetnią specjaliści z branży meblarskiej. Wśród zaproszonych profesjonalistów znajdują się między innymi: prof. Jerzy Smardzewski, dr Marcin Zbieć jak również przedstawiciel Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego.

harmonogram