Targi Interzum

Firma Cut Service – oficjalny dystrybutor marki Bullmer na terenie Polski, ma zaszczyt zaprosić Państwa na targi Interzum, które odbędą się  w Kolonii w dniach 21.05 do 24.05.2019.

Zespół firmy Cut Service będzie do Państwa dyspozycji na stoisku partnera biznesowego, firmy Assyst Bullmer. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie maszyn oraz umówimy termin spotkania, testy, czy wizyty referencyjne u naszych klientów.

Prezentowany będzie cutter do rozkroju jednowarstwowego EasyCut niemieckiej marki Bullmer. Doskonale sprawdzi się tam, gdzie produkcja skupia się na małych,  krótkich seriach.

 

CUT SERVICE zapewnia kompleksową obsługę działania od etapu sprawdzenia produkcji, materiałów, analizę potrzeb i problemów produkcyjnych, przez prezentację wybranej produkcji naszych partnerów biznesowych, wykonanie testów w centrali na Państwa materiałach oraz końcową rekomendację rozwiązań. Maszyny instalujemy, szkolimy operatorów, zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym (zarówno wsparcie, telefoniczne, online oraz bezpośrednio w siedzibie klienta)  jak i magazynem części. Ostateczną ofertę przedstawimy po wspomnianych etapach, czyli spotkaniu i przeprowadzeniu testów na proponowanych maszynach.