down_se_lhse225eq_571934_a_18a

Szlifierka przegubowa PLANEX LHS 225 nagrodzona Złotym Medalem MTP 2018

Szlifierka przegubowa PLANEX LHS 225 posiada szereg zalet, jak funkcjonalność, intensywny ścier, duża swoboda ruchu i lekkość w prowadzeniu. Te walory urządzenia docenił przyznający Złote Medale MTP Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. Inż. Józefa Jasiczaka, dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej.

 

Przy użyciu szlifierki przegubowej PLANEX LHS 225 prace wykonuje się szybciej, a w połączeniu z odkurzaczem mobilnym CLEANTEX CTL/M AC Planex gwarantuje skuteczne odsysanie powstającego pyłu. Pozwala to zachować miejsce pracy w czystości i zadbać o zdrowie.

„Praca w czystym otoczeniu jest bardzo ważna zarówno dla ochrony zdrowia jak i dobrych wyników pracy oraz zadowolenia klientów” – potwierdza Sławomir Trojan, trener w Festool Polska.

Planex LHS 225 jest idealnym rozwiązaniem do szlifowania dużych powierzchni. W ostatnich latach przeprowadza się coraz więcej remontów i renowacji. Zakres prac jest zwykle duży i wymaga fachowej wiedzy, dlatego firmy remontowo-budowlane muszą pracować szybko i terminowo, nie mogą także przekraczać założonych kosztów. Istotnym elementem w realizacji projektu jest również utrzymanie miejsca pracy w czystości. Wydajność i precyzja są bardzo ważne zarówno z punktu widzenia klienta, jak i wykonawcy, gdyż przyczyniają się do zminimalizowania nakładów i czasu pracy.

System szlifierski Festool jest odpowiedzią na codzienne potrzeby firm remontowo-budowlanych, a przyznane wyróżnienie Złotym Medalem MTP 2018 jest tego dopełnieniem.

Fot. Festool

 

error: Content is protected !!