Szkolenia NEPCon już w maju!

Coroczne szkolenie organizowane przez NEPCon z zakresu certyfikacji FSC®, PEFC oraz wymagań dla materiału kontrolowanego FSC i EUTR w dniach 9-10 maja 2018 r. w Warszawie.

Uczestnicy szkolenia mogą wziąć udział w jednym lub dwóch dniach szkolenia, wybierając odpowiadającą im grupę pod względem tematyki oraz stopnia zaawansowania:

– 9 maja 2018 r. – Certyfikacja FSC (poziom podstawowy i zaawansowany);

– 10 maja 2018 r. – Certyfikacja PEFC oraz wymagania dla materiału kontrolowanego FSC i EUTR

Szkolenie poprowadzą wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy firmy NEPCon. Dodatkowo gośćmi specjalnymi będą: przedstawiciel Tarkett Polska Sp. z o.o., pan Jacek Paczuski oraz przedstawiciel IKEA Purchasing Services Poland Sp. z o.o., pan Maciej Zdzieborski.

Program szkolenia znajduje się na stronie organizatora. Chętni do udziału w szkoleniach proszeni są o dokonanie zgłoszenia przez wypełnienie druku „zgłoszenie na szkolenie” i przesłanie go na adres ost@nepcon.org

Szkolenie odbędzie się w WARSAW PLAZA HOTEL w Łączynach, 4km od Lotniska im. F. Chopina

Koszty uczestnictwa wynoszą:

 

– Jeden dzień szkolenia (9 lub 10 maja):

Cena jednostkowa: 1000 zł + 23% VAT/za osobę;

Cena dla klientów NEPCon oraz dla firm, które zarejestrują na szkolenie przynajmniej 2 uczestników: 850 zł + 23% VAT/za osobę.

– Dwa dni szkolenia (9 i 10 maja) – cena obejmuje koszt jednego noclegu w pokoju jednoosobowym wraz ze śniadaniem:

Cena jednostkowa: 1700 zł + 23% VAT/za osobę;

Cena dla klientów NEPCon oraz dla firm, które zarejestrują na szkolenie przynajmniej 2 uczestników: 1500 zł + 23% VAT/za osobę.

Cena zawiera materiały szkoleniowe, poczęstunek w trakcie szkolenia, obiad oraz kolację pierwszego dnia szkolenia. Parking jest bezpłatny. Płatności należy dokonać przelewem, przed szkoleniem, na podstawie wystawionej faktury.