System ścienny

System ścienny marki ZOBAL od lat sprawdza się w wielu pomieszczeniach, zarówno w przestrzeni domowej, jak i publicznej. Doskonale wpasowuje się we współczesne trendy wnętrzarskie, pozostając przy tym bardzo praktycznym i designerskim dodatkiem każdej przestrzeni.

System ścienny to połączenie profili konstrukcyjnych z elementami uzupełniającymi, tak zwanymi zawieszkami do systemu ściennego. Profile można łączyć ze szkłem, z drewnem, a także z płytkami ceramicznymi. Wykończenie profili oraz zawieszek można również dopasować do swojej aranżacji.

Doskonałym zastosowaniem systemu ściennego jest budowanie ekranów w przestrzeni biurowej, dzięki którym każdy zyskuje swoją intymność. Do tego zawieszki takie jak półka na drobiazgi, ALU półka, półka na papier A4 czy półka na segregatory sprawią, że przestrzeń potrzebna do pracy na pewno się zwiększy, a dzięki temu zyskamy ład i spokój, co niewątpliwie ułatwi nam pracę.

W kuchni ta przestrzeń potrzebna jest jeszcze bardziej. Któż z nas nie lubi kulinarnych eksperymentów. Do tego potrzeba dużo miejsca na blacie roboczym oraz sporej ilości akcesoriów. Wystarczy wykorzystać daną nam przestrzeń nad blatem i zastosować akcesoria, które udostępnia Zobal. Akcesoria, które występują nie tylko w kolorze aluminium, ale również w absolutnie hitowej, bardzo stylowej i ekskluzywnej czarnej anodzie.

Kolejnym, bardzo praktycznym zastosowaniem systemu są takie pomieszczenia jak przedpokój, salon czy garderoba. Wszędzie tam, gdzie lubisz troszczyć się o miejsce dla swoich ubrań bądź dodatków. Proponujemy wszelakie wieszaki, gotowe półki bądź uchwyty do półek. Jeśli wciąż brakuje Ci miejsca – zawieś sobie regał IQube. Dzięki zastosowaniu uniwersalnej zawieszki bez problemu z regału stojącego zrobisz regał wiszący dopasowany do systemu ściennego. Gwarantujemy Ci, że połączenie systemu ściennego i lekkiego regału IQube wprowadzi nie tylko porządek i harmonię, ale i zaciekawienie. A jeśli zaprojektujesz to w kolorze czarnym, to zapewnisz sobie innowacyjność i charakter wnętrza.

Zobal w swoich produktach gwarantuje doskonałą trwałość, subtelny charakter oraz nowoczesny design. Ale co najważniejsze – praktyczne zastosowanie.