technologia_AEG

System PRO 18V to innowacyjne rozwiązanie akumulatorowe – jedna bateria pasująca do wielu narzędzi!

Od chwili swojego powstania AEG POWERTOOLS jest wiodącym na rynku dostawcą profesjonalnych elektronarzędzi. Wraz z wprowadzeniem przenośnych wiertarek w 1898 roku marka rozpoczęła erę elektronarzędzi przenośnych. Blisko 100 lat później AEG nadal oferuje profesjonalnym użytkownikom innowacyjne i wydajne rozwiązania, oparte na technologii PRO litowo-jonowej.

 

Elektronarzędzia AEG oferują dzisiejszym profesjonalistom szeroką gamę innowacyjnych, wydajnych rozwiązań bezprzewodowych, zdolnych do efektywnego działania w najtrudniejszych warunkach. Wszystko za sprawą nowej technologii PRO LITHIUM-ION, która dostarcza optymalną moc i potrójną ochronę narzędzi i akumulatora.

 

PRO 18V BRUSHLESS

 

Szerokie spektrum pionierskich technologii, które są w stanie sprostać najtrudniejszym warunkom pracy to zdecydowany wyróżnik marki AEG, a innowacyjny system elektronarzędzi bezszczotkowych PRO 18V BRUSHLESS jest tego najlepszym potwierdzeniem. Na jego jakość składają się 3 kluczowe technologie zapewniające użytkownikom wyjątkową moc, inteligentne sterowanie i maksymalny czas pracy.

NIEZRÓWNANA MOC

Kompaktowy 4-biegunowy silnik bezszczotkowy z silnymi magnesami NEODYMOWYMI zapewnia wysoką moc i trwałość.

MAKSYMALNY CZAS PRACY

Technologia PRO LITHIUM-ION umożliwia pracę w najbardziej ekstremalnych warunkach, także przy niskiej i wysokiej temperaturze od -18°C do +50°C. Potrójna ochrona oraz indywidualny monitoring ogniw zapobiegają przeciążeniu i przegrzaniu podczas wymagających zastosowań.

INTELIGENTNA ELEKTRONIKA

Inteligentna elektronika CORETEK stale nadzoruje wydajność narzędzia oraz komunikację pomiędzy akumulatorem litowo-jonowym PRO i silnikiem PROFLUX, zapewniając stałą prędkość pracy i optymalną moc.

 

Czerpiąc z tradycji, AEG POWERTOOLS nieustannie poszerza swoje portfolio, dostarczając profesjonalistom szeroką gamę innowacyjnych i wydajnych rozwiązań, takich jak wiertarki i młoty, narzędzia do wkręcania, obróbki drewna, obróbki metalu, wyposażenie na budowę i osprzęt.

System PRO 18V to innowacyjne rozwiązanie akumulatorowe – jedna bateria pasująca do wielu narzędzi!

error: Content is protected !!