Spotkanie „Kobiety branży meblarskiej – Bądź inspiracją, która zmienia świat”

12 września 2019 roku w Poznaniu w ramach targów Drema, Furnica, Sofab na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się pierwsze spotkanie kobiet w sektorze meblarskim pt. „Kobiety branży meblarskiej – Bądź inspiracją, która zmienia świat”. Wydarzenie to ma na celu integrację kobiet pracujących w branży meblarskiej, pozwolić im poznać się oraz dać możliwość wymiany doświadczeń oraz czerpania inspiracji.

Spotkanie składać się będzie z trzech części. Pierwszy blok będzie stanowił rozmowę pt. „Twoja energia może napędzić cały świat”. Zostanie on przeprowadzony z kobietą, która odniosła w naszej branży sukces i została przez nią zauważona i szczególnie doceniona. Przedstawimy Jej ścieżkę kariery, zwracając uwagę na szanse i możliwości, które wykorzystała, które mogą pomóc i zainspirować uczestniczki spotkania. Porozmawiamy także o uwarunkowaniach, problemach, które mogą blokować dalszy rozwój kobiet na ścieżce ich kariery.

Drugą część spotkania stanowić będzie panel dyskusyjny #womenofpower. Mając na uwadze fakt, iż kobiety potrzebują wzajemnego wsparcia – podczas tego bloku porozmawiamy na temat wrodzonej skromności kobiet, o tym dlaczego nie lubią mówić / nie potrafią definiować a nawet dostrzec swojego sukcesu, o panujących stereotypach, o tym jak panie radzą sobie w męskiej branży i czym wartościowym mogą podzielić się z koleżankami z branży. Przede wszystkim chcemy aby nasze spotkanie było inspiracją dla pań, dało im możliwość spotkania kogoś kto uświadomi im, że coś jest możliwe i zwiększy ich poczucie sprawczości i świadomość samych siebie.

Program wydarzenia

Godzina Program
11:45 – 12:00 Rejestracja
12:00 – 12:05 Powitanie i kontekst spotkania
12:05 – 12:30 Rozmowa: „Twoja energia może napędzić cały świat”
12:30 – 13:00 Panel dyskusyjny: #womenofpower
13:00 – 14.:00 Lunch i rozmowy w kuluarach

 

W wydarzeniu uczestniczyć będą panie pracujące w branży meblarskiej i drzewnej, które reprezentować będą firmy zrzeszone w OIGPM.

Targi DREMA/ FURNICA / SOFAB 2019 w Poznaniu

Termin: 12 września, godz. 11.45 – 14.00

Miejsce: Poznań, MTP, Restauracje Garden City