SEVROLLBOX SLIM – hit na rynku meblowym

Szuflady SevrollBox Slim, które są nowością w ofercie Sevroll, spotkały się z ogromny zainteresowaniem odbiorców. Ich wysoka jakość została bardzo dobrze oceniona przez klientów i sprawiła, że są niezwykle chętnie kupowane przez wykonawców mebli. Zachęcamy do zapoznania się z ich charakterystyką.

Unikalny wygląd SevrollBox Slim oraz kolorystyka (biel i grafit) pozwalają na wykonanie nowoczesnej szuflady. Boki występują w 3 wysokościach: 84, 167 oraz 199 mm. Prowadnice z cichym domykiem zapewniają komfort użytkowania, a pełen wysuw gwarantuje nieograniczony dostęp do wnętrza. Dwupoziomowa regulacja pozwala na idealne ustawienie frontu w zabudowie. Znajduje się ona wewnątrz szuflady, co znacznie ułatwia precyzyjne ustawienie frontu i sprawia, że nie trzeba wyjmować całej szuflady, aby ją wyregulować (gdy szafa znajduje się przy ścianie). Spód stanowi płyta 16 mm, której nie trzeba frezować. Niezwykle ważnym atutem jest fakt, że SEVROLLBOX SLIM z łatwością może zastąpić czasochłonne w montażu szuflady skrzyniowe. Jak widać Sevroll wprowadził na rynek system, który nie tylko posiada wysoką wartość estetyczną, ale również praktyczną, umożliwiającą łatwy montaż.

Dodatkowo ofertę Sevroll uzupełniono o akcesoria do szuflad SEVROLLBOX SLIM: przegrody (w kolorach białym i grafitowym oraz welwet), a także łączniki. Dzięki nim możliwe jest utrzymanie porządku we wnętrzu szuflady i łatwe przechowywanie mniejszych elementów garderoby, takich jak krawaty, paski czy też biżuteria. Każda szuflada uzupełniona o tego typu akcesoria zyska nie tylko na funkcjonalności, ale również na designie, co też odgrywa ważną rolę.

Sevroll, po raz kolejny już, zapewnił swoim odbiorcom kompleksowo wyposażony produkt. Co bardzo ważne, producent poszedł o krok dalej i wprowadził do swojej oferty także szuflady wewnętrzne. Chyba nikogo nie trzeba już przekonywać o ich zaletach. Dzięki temu rozwiązaniu każde wnętrze szafki jest łatwo dostępne i dobrze zorganizowane.

Dominik Strzelec – ambasador marki Sevroll, szczególnie poleca szuflady SEVROLLBOX SLIM, które są niezawodne i niezwykle proste w montażu. W jednym z wywiadów Dominik Strzelec podkreśla: „Wybierajcie tylko sprawdzone produkty, które poprzez swoją jakość i prostotę spowodują, że wasze meble będą długotrwałe – a takie właśnie są produkty Sevroll”.

Szczególnie należy podkreślić, że szuflady SevrollBox Slim charakteryzuje gwarancja 50.000 cykli otwórz-zamknij. Jest to więc kolejny dobry produkt, na który Sevroll, bez zastrzeżeń, udziela wieloletniej gwarancji.

Szczegółowe informacje na temat szuflad, a także inspirujące filmy na ich temat znaleźć można na stronie www.sevroll.pl.

(pm)