RONA – system łazienkowy firmy Nomet

Na targach interzum 2019 w Kolonii, światowym spotkaniu branży meblarskiej, firma Nomet prezentowała swoje najnowsze produkty wpisujące się w aktualne trendy wzornicze. Gości targowych do odwiedzania polskiego producenta zachęcała również ciekawa aranżacja stoiska.

Nomet pokazał nowe propozycje w zakresie akcesoriów do mebli, okuć budowlanych oraz wyposażenia do szaf garderobianych i kuchennych. Spotkały się one z ogromnym zainteresowaniem i zostały bardzo dobrze przyjęte.

Szczególną uwagę zwracał system łazienkowy RONA. Michał Roszkowski, projektant tego systemu mówi: „Dzięki zebranemu doświadczeniu w zakresie produktów łazienkowych oczywiste jest dla mnie znaczenie elastycznego łączenia i dostosowywania przestrzeni do przechowywania. Jak ważne jest dla użytkownika przechowywanie dużej liczby często używanych przedmiotów zgodnie z potrzebami, przyzwyczajeniami i stylem życia. Jak ważne jest stworzenie łazienki, w której wszystko ma swoje miejsce. Dobre miejsce”. System RONA narodził się w wyniku połączenia tych dwóch spostrzeżeń. Posiada on ukryte mocowanie akcesoriów oraz otwartą, metalową formę zapewniającą wizualną przejrzystość i lekkość. Samo mocowanie pozwala na zawieszanie w dowolnej konfiguracji i na dowolnym poziomie półek i wieszaków we wnęce ściany lub szafce.

Polski producent regularnie bierze udział w spotkaniach branży w kraju, jak i za granicą – na targach interzum w Kolonii firma jest obecna od wielu lat. Stałe i aktywne działania w tym obszarze przekładają się na globalny wzrost siły marki Nomet.

(jz)