Przyjedź na targi Drema, Furnica i Sofab – piwo i paliwo gratis

Profesjonalni zwiedzający związani z branżą meblarską i drzewną mogą skorzystać z dofinansowania przyjazdu na targi Drema, FURNICA i SOFAB 2018, które odbędą się w Poznaniu do 11 do 14 września. Oferta Targów Poznańskich skierowana jest w szczególności do przedstawicieli zakładów stolarskich i tapicerskich, projektantów mebli, a także właścicieli i pracowników hurtowni akcesoriów oraz komponentów do produkcji mebli.

 

Aby skorzystać z dofinansowania kosztów przejazdu, grupa musi liczyć minimum 8 osób (w tym kierowca). Każda zgłoszona grupa otrzyma dodatkowo zaproszenia uprawniające do wejścia na wydarzenie. Nie trzeba będzie się także martwić o parking. Specjalna karta umożliwi bezpłatne parkowanie w odległości 350m od wejścia na targi a w Pubie Furnica w jednym z pawilonów dla każdego gościa piwo gratis! Nie warto zwlekać, gdyż liczba grup, które będą mogły skorzystać z dofinansowania, jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Dlaczego warto wybrać się na targi do Poznania?

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB, to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich producentów mebli, którzy w innowacji upatrują przewagę konkurencyjną. To najważniejsze centrum zakupu maszyn, komponentów i materiałów do produkcji mebli dla producentów z całej Europy Wschodniej. W edycji 2018 udział weźmie ponad 500 wystawców z kilkudziesięciu krajów. Wystawcy zaprezentują nowe, bardziej wydajne maszyny i narzędzia do produkcji mebli, innowacyjne okucia i akcesoria czy też nowoczesne tkaniny, materiały i dekory odpowiadające najnowszym trendom. Organizatorzy spodziewają się ponad 15.000 profesjonalnych zwiedzających, głównie z Polski i państw Europy Wschodniej.

Konferencje – wystawy – szkolenia

Poznański blok targów technologii dla przemysłu drzewnego i meblarskiego to nie tylko ekspozycja. Po raz trzeci targom towarzyszyć w tym roku będzie Ogólnopolski Kongres Meblarski „POLSKIE MEBLE – KONKURENCYJNA POLSKA” organizowany przez Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Producentów Mebli oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Kontynuowany będzie także udany projekt DREMA DZIECIOM I SENIOROM W jego ramach w pawilonach działać będą dwie pokazowe fabryki, które umożliwią zwiedzającym obserwowanie poszczególnych etapów produkcji mebli. W ubiegłym roku wykonano łącznie 15 zestawów mebli dla dzieci i seniorów, które przekazane zostały Caritas Archidiecezji Poznańskiej i stamtąd trafiły do najbardziej potrzebujących placówek opiekuńczych.

 

Tegorocznymi nowościami będą między innymi: studio na żywo Dom i Drewno, Akademia Pelletu, Strefa BHP, warsztaty produkcji mebli InfoTEC WorkShop. Zapoczątkowana koncepcja z poprzedniej edycji Wystawa Design w Drewnie przekształci się w projekt DREMA DESIGN, który pozwoli na szersze zaprezentowanie możliwości wykorzystania drewna i materiałów drewnopochodnych do artystycznych inspiracji. Ideą powstania tej strefy jest wspieranie projektantów oraz ludzi z pasją, aby pomóc im wypromować nietuzinkowe pomysły i rozwiązania.

 

Bilety

Dla osób związanych z branżą meblową, drzewną, leśnictwem, tartacznictwem, stolarką okienna itp. wstęp na targi jest bezpłatny. Warunkiem otrzymania bezpłatnego biletu jest zarejestrowanie się online w serwisie www.mtp24.pl. Bilet po rejestracji zakupiony w kasie targów kosztuje 10 złotych. Targi Poznańskie oferują pomoc profesjonalnym zwiedzającym przy organizacji przyjazdu i pobytu w Poznaniu (kontakt: karolina.sitarz@mtp.pl).