Prosty sposób na proste drzwi

Warszawska firma Abro dostarcza na rynek szeroką gamę systemów prostowania drzwi, dzięki którym korygowane są naprężenia powstające w wysokich skrzydłach drzwiowych mebli. Dzięki ich użyciu skrzydła nie wypaczają się i pozostają w nienagannej kondycji funkcjonalnej i optycznej.

Systemy te charakteryzują się dość prostym montażem i posiadają wiele możliwości regulacji. W szerokich elementach meblowych można je montować także poziomo. Zamocowanie dwóch okuć na jednym skrzydle intensyfikuje ich oddziaływanie.

W ofercie Abro znajdziemy także systemy prostowania całkowicie niewidoczne, które mogą być zakryte wybranym materiałem, na przykład: cienkim laminatem, HDF lub fornirem. Znajdują one zastosowanie do drzwi wewnętrznych oraz wszędzie tam, gdzie element jest widoczny z dwóch stron. Tego typu rozwiązań nie znajdziemy u innych dostawców w Polsce.

Wśród nowych propozycji w ofercie warto zwrócić uwagę na system prostowania w profilu aluminiowym. Model ten pozwala na montaż bez frezowania drzwi, dzięki czemu można go zamontować także na już osadzonych drzwiach.

Łóżko w szafie

Firma Abro dostarcza także szeroki wybór okuć umożliwiających montaż poziomy lub pionowy łóżka chowanego w szafie. Jest to niezastąpione rozwiązanie do małych przestrzeni, a także tam, gdzie potrzebne jest dodatkowe łóżko czy wreszcie w hotelach lub akademikach. Dostawca oferuje różne podnośniki zróżnicowane przede wszystkim siłą, jaką mogą przenosić oraz rodzajem montażu. Wszystkie modele zapewniają łatwe składanie i rozkładanie mebla.

W asortymencie znajdziemy przede wszystkim szereg mechanizmów włoskiej firmy Gilardi. Produkuje ona modele przeznaczone zarówno do pojedynczych, jak i podwójnych łóżek ściennych. Wszystkie są wykończone na kolor biały.

Wszystkie przedstawione produkty, a także wiele innych, można zakupić przez firmowy sklep internetowy www.abro.pl.

(jz)