Ponad 100 tysięcy wózków widłowych

Firma HELI jest największym indywidualnym producentem czołowych wózków widłowych na świecie pod względem wolumenu produkcji. Produkuje ponad 100 tysięcy wózków widłowych, które sprzedaje w 150 krajach na 5 kontynentach. Zatrudnia ponad 7000 pracowników, a jej fabryki zajmują powierzchnię 1000 ha. Te imponujące wyniki dotyczące ilości idą w parze z najwyższą jakością sprzętu. Podzespoły do wózków w większości powstają w fabrykach należących do koncernu, co w tej branży jest ewenementem.

 

Heli Polska jest obecna na rynku Polskim z szeroką ofertą produktową, zbudowana została baza serwisowa licząca 16 oddziałów, oferująca profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów użytkujących wózki marki HELI. Dział serwisu jest partnerem w codziennej obsłudze technicznej w zakresie diagnostyki oraz napraw.

Oprócz wsparcia technicznego firma oferuje usługi doradcze, ukierunkowane na potrzeby klientów dla optymalnego doboru sprzętu do wymagań przeładunkowych, co jest niezwykle ważne również z ekonomicznego punktu widzenia. Wielu użytkowników nie zdaje sobie w pełni sprawy z tego, jak istotne jest odpowiednie dobranie sprzętu, a przecież gdy jest on przeciążany to pracuje mniej efektywnie i jest bardziej awaryjny, z kolei „przewymiarowany” generuje niepotrzebne koszty eksploatacyjne.

Oferta wózków marki HELI jest bardzo szeroka, obejmuje ponad 150 modeli o odpowiednio dobranych parametrach technicznych, pozwalających na precyzyjne dobranie odpowiedniego sprzętu do określonych operacji. Wózki widłowe posiadają homologacje i dokumentację do odbioru UDT, spełniają wszystkie wymagania określone ustawami i regulacjami obowiązującymi na naszym rynku. HELI Polska oferuje wózki we wszystkich możliwych opcjach i konfiguracjach, ergonomiczne i bezpieczne, z maksymalnie uproszczoną obsługą, dzięki czemu są one łatwe w codziennej eksploatacji. Doceniły to znane na całym świecie firmy, które w codziennej pracy wykorzystują sprzęt Heli. Są to m.in.: FedEx, Unilever, Pepsi Cola, ArcelorMittal, a nawet Formuła 1.

Fot. MTL Asco