Pojemne i ultracienkie szuflady AXIS od GTV

Nasze oczekiwania względem mebli stale rosną. Chcemy, aby łączyły w sobie trwałość, funkcjonalność i estetyczny, w pełni dopracowany wygląd. Nie wystarczy piękny front, ale również to, co za nim się kryje. W te wymagania wpisuje się nowoczesny system szuflad AXIS z oferty GTV, przeznaczony do mebli kuchennych, pokojowych i garderób.

Minimalistyczny design i więcej powierzchni użytkowej

Projektanci linii AXIS duży nacisk położyli na szczegóły, które przesądzają o wyglądzie szuflad oraz ich walorach użytkowych. Zwężono boki, a zaokrąglony płaszcz wewnętrzny zastąpiono płaszczem o prostej linii. W ten sposób powiększono powierzchnię użytkową szuflady, nie zmieniając jednocześnie jej zewnętrznych wymiarów.

Oprócz walorów praktycznych szuflady z linii AXIS zyskały minimalistyczny, smukły wygląd – idealnie wpisujący się w projekty nowoczesnych mebli. Podkreśla to również ich kolorystyka: biała lub szara do wyboru.

Wygoda użytkowania i łatwy montaż

Szuflady AXIS, obok dopracowanego wyglądu, wyróżniają się wysokim komfortem użytkowania oraz wygodą montażu. Są dostępne w trzech wysokościach oraz posiadają regulację w pionie i poziomie, co umożliwia ich precyzyjne dopasowanie do korpusu szafki. W szufladach możemy umieścić produkty o wadze do 40 kg, a dzięki wysokiej jakości prowadnicom (o długości od 270 do 550 mm) nawet przy pełnym załadunku pracują stabilnie. Dodatkowo mechanizm spowalniający ruch szuflad chroni przed zbyt gwałtownym zamknięciem i hałasem.

Szuflady wewnętrzne AXIS zamiast koszy cargo

Szuflady AXIS mogą posłużyć również jako szuflady wewnętrzne, którymi zastąpimy klasyczne kosze cargo. Tym samym zyskujemy bardzo wygodne w użytkowaniu schowki, które po wysunięciu na zewnątrz zabudowy zapewniają pełny dostęp do przechowywanych produktów. Jednocześnie meble zachowują elegancki i uporządkowany wygląd, ponieważ kilka szuflad wewnętrznych jest schowanych za jednym frontem.

Najważniejsze cechy szuflad z linii AXIS:

  pełny wysuw,

  funkcja spowolnienia przy zamykaniu,

  ładowność do 40 kg,

  dwie płaszczyzny regulacji: w pionie i w poziomie.