Wpis-fotka

PO RAZ PIERWSZY NA TARGACH DREMA WYKŁADY O OBRÓBCE i LAKIEROWANIU DREWNA

 

 

poligon

Poligon Umiejętności „Lakiernictwa Przemysłowego” 

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Wydawnictwo Faktor

Wydawnictwo Goldman

 

Hala 5A stoisko 40

W tym roku, po raz pierwszy na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA w Poznaniu (12-15 września) „Lakiernictwo Przemysłowe” organizuje drugiego dnia targów bezpłatne wykłady! Wysłuchać będzie można ciekawych wystąpień specjalistów z branży obróbki drewna.

Plan wykładów (13 września):

10.30. Wykorzystanie taśm i trzewików w przygotowaniu powierzchni – firma POLISH STYL

10.50. Strukturyzacja i polerowanie drewna – firma POLISH STYL

11.20. Profesjonale uszlachetnianie powierzchni drewna – bejcowanie, patynowanie i olejowanie bez tajemnic – firma SOPUR

11.40. Malowanie elektrostatyczne w przemyśle drzewnym – firma KREMLIN

12.00. Przygotowanie powierzchni drewna przed lakierowaniem – firma FESTOOL

12.30. Lakiery wodorozcieńczalne bio do mebli. Efekty specjalne na drewnie i MDF. Sposoby ich uzyskiwania – firma ICA

13.00. Systemy lakierni na wysoki połysk – firma NESTRO

 

Rozdajemy bezpłatne wejściówki dla czytelników portali Lakiernictwo.net i 4woodi.pl oraz czytelników czasopism „Lakiernictwo przemysłowe” i „Meble, materiały i akcesoria”

 Wystarczy na adres mailowy bilet@4woodi.pl lub 

sebastian.klauz@goldman.pl  wysłać imię i nazwisko oraz nazwę firmy, a prześlemy darmowy bilet upoważniający do wejścia na targi Drema i uczestnictwa w seminarium na temat obróbki drewna. W temacie wiadomości wpisz: „Drema wykłady”. Zgłoś się już teraz. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

POKAZY LAKIERNICZE NA ŻYWO

Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają podczas wszystkich dni targów Drema na Poligon Umiejętności. Ta interaktywna wystawa urządzeń do obróbki powierzchni oraz produktów dedykowanych lakierowaniu drewna, to jedyne takie wydarzenie, podczas którego w praktyce można przetestować nowoczesne rozwiązania. Tylko na tej przestrzeni demonstracyjnej zapoznasz się z pracą ścian lakierniczych, pomp oraz aplikacji różnych producentów, a także spróbujesz sił w malowaniu, czy szlifowaniu. Poznasz i przetestujesz różne produkty (m.in. lakiery, bejce, woski) do uszlachetniania powierzchni drewna. W aplikowanych produktach ocenisz na przykład parametry użytkowe otrzymanych powłok, takie jak: siła krycia, wartość kolorystyczna, jednolitość matowości, a także parametry mieszanek pod kątem szybkości schnięcia oraz czasu żywotności mieszanki.

error: Content is protected !!