Top ten się rozwija

Top Ten Sp. z o.o.to firma z dużym doświadczeniem, obecna jest na rynku już ponad 20 lat. Działalność jako hurtownia rozpoczęła w 1996 roku, od początku specjalizując się w dostarczaniu różnorodnych okuć meblowych.

Przedsiębiorstwo, dążąc do sprostania oczekiwaniom klientów, cały czas wzbogaca oferowany asortyment produktów dla meblarzy oraz zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Zespół specjalistów, z którym firma współpracuje, realizuje projekty dotyczące nowych technologii w zakresie produkcji mebli i okuć meblowych, dzięki czemu Top Ten może dostarczać na rynek coraz to nowsze i doskonalsze produkty. Do klientów firmy należą fabryki meblowe w Polsce, Niemczech, Szwecji oraz Rosji.

Rok 2017 był dla firmy bardzo pracowity. Sylwia Makarska z firmy Top Ten mówi: „Mijający rok był bardzo intensywny, postawiliśmy sobie nowe, wymagające zadania. Rozpoczęliśmy projekt inwestycyjny mający na celu poszerzenie możliwości w zakresie konfekcjonowania okuć. Naszą pakowalnię staramy się nieustannie rozwijać, usprawniając kompleksowo procesy produkcyjne, począwszy od momentu planowania zakupów, poprzez optymalizację działań logistycznych, harmonogramowanie produkcji gotowych kompletów i ich kompleksową realizację u klienta”. Firma uruchomiła również nową linię do produkcji kleju. W nadchodzącym roku 2018 Top Ten nie zamierza zwolnić tempa i będzie kontynuować rozpoczęte inwestycje, dalej usprawniając i unowocześniając swoje możliwości produkcyjne.

(jz)