Nowość Würth Polska – Tiomos Night

Tiomos Night to nowa wersja znanych zawiasów Tiomos, produkowanych przez należącą do Grupy Würth firmę Grass. Nowe zawiasy oferują wszystkie znane zalety Tiomosów: możliwość pracy frontów przy bardzo małych szczelinach (1 mm), duże nałożenie frontu na korpus, hamulec ukryty w ramieniu czy trzystopniową regulację siły hamowania.

Produkt jest oferowany w wykończeniu w kolorze czarnego niklu, który znakomicie komponuje się z ciemnymi meblami (ciemnym brązem, czarnym). Kąt otwarcia wynosi 110°.

Zawias meblowy Tiomos Night jest dostępny w wersji do frontów nakładanych (K03), do frontów bliźniaczych (K9,5) oraz do frontów wpuszczanych (K19). Może on współpracować z prowadnikami w trzech wysokościach H00, H02, H03. Do tej wersji zawiasu przygotowane zostały tylko prowadniki liniowe, których mocowanie do korpusu mebla jest niewidoczne. Ramię zawiasu maskuje prowadnik.

W celu zapewnienia idealnego efektu wizualnego do zawiasów przeznaczone są zaślepki: na ramię zawiasu – maskująca śruby służące do regulacji (śruby są wykonane w tradycyjnym kolorze niklu) oraz na puszkę zawiasu – maskująca wkręty mocujące puszkę zawiasu do frontu.

Nowa wersja kolorystyczna zawiasu wychodzi naprzeciw trendom designerskim. Tiomos Night znakomicie komponuje się z ciemnymi meblami często projektowanymi do salonów, sypialni czy nawet kuchni.

(tsz)