Nowość – obrzeża do kolekcji PrimeBoard firmy Pfleiderer

Wraz z nowymi, wysokiej jakości, lakierowanymi powierzchniami z kolekcji PrimeBoard firma Pfleiderer oferuje nowe płyty meblowe z drewna, które łączą w sobie optyczny połysk lakieru, optymalne właściwości obróbcze oraz dużą odporność na obciążenia. Do nowej kolekcji lakierowanych powierzchni firma Ostermann proponuje zaś idealnie dopasowane obrzeża meblowe. Nowe płyty meblowe z drewna z kolekcji PrimeBoard dostępne są w wersjach XTreme matowe oraz XTreme wysoki połysk.

Innowacyjna technologia wielowarstwowego lakierowania, która została zapoczątkowana przez firmę Pfleiderer w zakładzie w Leutkirch, gwarantuje wysoką stabilność koloru oraz właściwości materiału, które sprawiają, że jego obróbka przebiega bezproblemowo. Dzięki bliskiej współpracy z Pfleidererem firma Ostermann została odpowiednio wcześnie poinformowana o nowej kolekcji, dlatego też posiada już w swojej ofercie obrzeża idealnie do niej dopasowane.

8 jednolitych kolorów – 2 stopnie połysku

Obrzeża firmy Ostermann do kolekcji PrimeBoard dostępne są w 8 modnych, jednolitych kolorach: od różnych odcieni bieli, poprzez beż i atrakcyjne odcienie szarości, aż po klasyczną czerń. Wyjątkową cechą produktu jest fakt, że wszystkie jednolite obrzeża są zawsze dostępne zarówno w wersji w wysokim połysku, jak i macie (Excellent Gloss i Supermatt). Ofertę obrzeży uzupełnia atrakcyjny dekor drewniany (Buk Fiord Jasny) o matowej powierzchni.

Obrzeża we wszystkich szerokościach – do 100 mm

Ostermann dostarcza obrzeża meblowe pasujące do nowej kolekcji lakierowanych powierzchni PrimeBoard w standardowych wymiarach: 23, 33, 43 oraz 100 mm. Dodatkowo na życzenie klienta obrzeża mogą być przycięte na dowolną szerokość.

Zamówione – zapakowane – dostarczone

Także do kolekcji PrimeBoard firma Ostermann, jak zwykle, dostarcza obrzeża już od długości 1 metra. Wysyłka towaru dostępnego w magazynie odbywa się jeszcze tego samego dnia.