Nowość – lustrzany połysk o wyglądzie chromu

Nowe obrzeże „Optyka chromu” firmy Ostermann dodaje nowoczesnym meblom jeszcze więcej połysku. Stopień połysku wynosi ponad 90 i nadaje wąskim powierzchniom niezwykły efekt lustra.

Używając nowych obrzeży, można w atrakcyjny sposób zaaranżować fronty oraz regały lub małe meble. Na wystawach targowych, a także na stoiskach sklepowych ten niezwykły połysk mocno przyciąga uwagę gości oraz klientów. Obrzeża ABS są powlekane folią. Mogą być obrobione okleiniarką bez specjalnego wysiłku i są dostępne w szerokościach standardowych: 23, 33, 43 i 100 mm oraz grubościach 1 i 2 mm. Aby uchronić obrzeże przed uszkodzeniem podczas transportu lub obrabiania, nakładana jest na nie dodatkowa folia ochronna.

Idealne zakończenie do unikolorowych płyt

Nowe obrzeża nadają się idealnie do zaakcentowania różnorodnych powierzchni. Firma Ostermann zaleca je szczególnie do jasnych, unikolorowych płyt. Dla wytwórców, którzy chcą osobiście przekonać się o niezwykłym połysku nowych obrzeży, Ostermann oferuje wzorniki tych wyrobów.

Obrzeża od 1 metra dostarczane na czas

Dzięki znanej już szybkiej usłudze transportu dla artykułów z magazynu firma Ostermann dostarcza obrzeża z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna w każdej długości od 1 metra i w każdej szerokości do 100 mm. Największy w Europie asortyment obejmuje ponad 120.000 obrzeży do powierzchni od ponad 70 dostawców płyt. Zawsze dostępne: obrzeża pasujące do aktualnych trendów w branży meblowej!

Więcej informacji o nowych obrzeżach można znaleźć, wpisując hasło „Highlights032019” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu

Więcej informacji na www.ostermann.eu

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:

  o każdej długości, począwszy od 1 m,

  o każdej szerokości do 100 mm,

  o różnych grubościach,

  z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,

  wykonane w technice Airtec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  wykonane w technice laserowej (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  produkowane w technice Infratec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 120.000 możliwych dopasowań obrzeży do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłane są w tym samym dniu, na każde zamówienie przez Internet udzielany jest 2% rabat.