Nowoczesna funkcjonalność

Bogatą gamę sterowanych elektrycznie ruchomych podstaw stołów i biurek zapewniających płynną regulację poziomu blatu roboczego, a także podnośników do płaskich monitorów i odbiorników telewizyjnych dostarcza na terenie naszego kraju firma Kryza Technologies & Enterprises. Te nowoczesne, importowane mechanizmy pozwalają nadać meblom jeszcze lepszą funkcjonalność oraz w przypadku podnośników modyfikować design wnętrza.

Biurka i stoły

Producentem oferowanych biurek i stołów o regulowanej wysokości jest duńska firma ConSet. Wytwarza ona szerokie spektrum zróżnicowanych modeli pozwalających spełnić różne oczekiwania odbiorców.

Podnoszenie oraz obniżanie blatów jest proste i szybkie, regulacji wysokości dokonuje się za pomocą 2 przycisków. Nowością jest dodatkowy moduł sterowania umożliwiający zaprogramowanie 3 ulubionych pozycji blatu dla 3 różnych użytkowników (9 pozycji). Sterownik posiada również cyfrowy wyświetlacz podający wysokość blatu w cm. Mechanizm bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu uruchomieniu przesuwania.

Biurka dostępne są w wersji z 1 kolumną, 2 nogami oraz 3 nogami.

Producent proponuje także ramy do stołów konferencyjnych z funkcją regulacji wysokości od 68 do 120 cm. Meble te łączą w sobie wytrzymałość z elegancką stylistyką. Ich rama jest pomalowana proszkowo na kolor srebrny lub czarny. Konstrukcja z 3 nogami może udźwignąć ciężar do 200 kg i jednocześnie oferuje bardzo dużo miejsca na nogi siedzących osób. Standardowym wyposażeniem są wbudowane koryta na kable.

Stoły te mogą znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach biurowych, jak i produkcyjnych.

Ponieważ ConSet jest producentem systemów podnoszących blat, regulowanych kolumn oraz ram, oferowane przez niego ceny są bardzo korzystne, co sprawia, że inwestycja w tego typu rozwiązania nie jest już tak kosztowna, jak była kiedyś.

Dla producentów mebli firma oferuje elektryczne ruchome podstawy stołów bez blatów. Daje to możliwość zastosowania blatów np. z litego drewna lub o innej strukturze zależnie od upodobań nabywcy.

Rama do biurka 501-33

Rama posiada stylową, nowoczesną i otwartą konstrukcję. Kwadratowe kolumny dwuczłonowe i nowoczesny wygląd sprawiają, że biurko nadaje się do wszystkich przestrzeni biurowych. Górny uchwyt teleskopowy umożliwia regulację szerokości ramy od 112 do 152 cm. Regulacja wysokości od 68 do 118 cm. Maksymalne obciążenie może wynosić 80 kg. Rozstawy między nogami: 92, 112, 129, 152, 172 cm dla poprzeczek o stałej szerokości lub 112-152 co 10 cm dla poprzeczek o regulowanej szerokości. Rama dostarczana jest w 3 kolorach (malowanie proszkowe): srebrnym, czarnym i białym. Montaż jest szybki i łatwy. Dostępna jest też wersja w kształcie L na 3 nogach i różnych rozstawach. Ceny bardzo przystępne.

Rama do biurka 501-37

Ten model wyróżnia się niezwykle otwartą konstrukcją. Posiada nogi kwadratowe na kolumnach trójczłonowych. Dostępne są różne szerokości wsporników pod blatem dla większej elastyczności w doborze właściwego rozmiaru blatu. Przy 100 kg udźwigu zapewniona jest regulacja wysokości od 57 do 122 cm. Stal jest malowana proszkowo, do wyboru kolor: srebrny, czarny i biały.

Dostępna jest wersja w kształcie L na 3 nogach i różnych rozstawach. Rama została przetestowana i zatwierdzona zgodnie z ANSI/BIFMA X5.5-2014.

Rama do biurka 501-43

Produkt charakteryzuje się czystym, otwartym, minimalistycznym designem pasującym do większości aranżacji biurowych. Ramę łatwo rozpoznać po kwadratowych kolumnach trójczłonowych i smukłej konstrukcji. Udźwig do 100 kg, a regulacja wysokości od 65 do 125 cm. Dostępne 3 kolory: srebrny, czarny i biały. Rozstawy między nogami: 92, 112, 129, 152, 172 cm dla poprzeczek o stałej szerokości lub w zakresie 112-152 co 10 cm dla poprzeczek o regulowanej szerokości. Także ten model można nabyć w wersji w kształcie L na 3 nogach i różnych rozstawach. Wyrób posiada certyfikat EN527 TÜV.

Rama do biurka 501-88

Jest to uniwersalne, funkcjonalne biurko z dwoma niezależnymi blatami i otwartą ramą. Model 501-88 doskonale nadaje się do dużych biur, a jego konstrukcja ułatwia odseparowanie biurek od siebie za pomocą oddzielających ekranów. Górny uchwyt teleskopowy umożliwia regulację szerokości ramy od 112 do 152 cm. Regulacja wysokości odbywa się w zakresie od 65 do 125 cm. Rama ma nośność do 100 kg. Może być wykończona w kolorach: srebrnym, czarnym i białym.

Podnośniki do podnoszenia TV i innych zastosowań

Podnośniki przeznaczone do telewizorów, a także monitorów stosuje się w domach, biurach czy hotelach. W mieszkaniach używa się ich w salonach, kuchniach, biurach domowych, sypialniach. Bogata oferta modeli pozwala dobrać odpowiednie urządzenie do różnych zastosowań i nawet bardzo dużych telewizorów. Jest to doskonałe narzędzie do kształtowania designu przestrzeni. Podnośnik można zamontować na przykład na ścianie za komodą i w ten sposób ukryć telewizor bez umieszczania go w szafce. Może być również zamontowany w komodzie w sypialni, w nogach łóżka lub innej szafce. Podobnie w kuchni możemy mieć ukryty telewizor, który wyciągniemy z szafki czy wyspy kuchennej wtedy, gdy będzie potrzebny. W meblach biurowych także rozwiązanie to jest stosowane.

Wszystkie podnośniki są dostępne z uchwytami w standardzie VESA i napędzane silnikiem z przekładnią firmy Bosch. Sterowanie może być zdalne lub przy pomocy przełączników. Łatwa instalacja na zasadzie „plug and play” oraz komponenty wygodnie pakowane w jeden karton dopełniają zalet tych wyrobów.

W ostatnim czasie firma Kryza Technologies & Enterprises wprowadziła szereg nowych typów podnośników bazujących na sprawdzonych konstrukcjach, które rozszerzyła możliwy zakres zastosowań. Aktualnie możliwa jest synchronizacja ruchu od 2 do 6 podnośników na raz.

TS1000C TWIN

Płaski podnośnik ze stali malowanej proszkowo. Posiada funkcję Plug & Play z elektronicznym ustawieniem minimalnej i maksymalnej wysokości. Może być zamontowany do góry nogami. Produkt jest stosowany tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa stabilność, ciężki czy duży ekran nie stanowi dla niego problemu. Opcjonalnie urządzenie może posiadać pilot RF lub IR.

TS2000C

TS2000C jest płaską windą wykonaną ze stali malowanej proszkowo. Wyposażony w funkcję Plug & Play z elektronicznym ustawieniem minimalnej i maksymalnej wysokość, a także funkcją zapobiegającą przytrzaśnięciu w obu kierunkach. Możliwe jest zamontowanie do góry nogami.

Dzięki zastosowaniu trzech zsynchronizowanych podstawowych podnośników, dwóch na poziomie podłogi i jednego w środku, uzyskano ponadprzeciętny wysuw. Skok podnoszenia wynosi aż 2000 mm – w zakresie od 750 do 2750 mm. Pilot RF lub IR dostępny jako wyposażenie dodatkowe.

TS1000C – od 2 do 6 podnośników

Najnowsze podnośniki serii C wraz z nowymi modułami synchronizacji umożliwiają budowanie układów synchronicznego podnoszenia od 2 aż do 6 wysuwanych elementów. Wszystkie windy z otworami mocującymi z przodu.

Kolumna podnosząca DF019

Elektrycznie podnoszona kolumna teleskopowa umożliwia projektowanie i produkcję systemów ustawiania wysokości. Bardzo sztywna konstrukcja rozkłada obciążenie we wszystkich kierunkach. Ruch kolumny odbywa się w zakresie od 66 do 118 cm. Elementy zewnętrzne są w kolorze aluminium, a elementy teleskopowe w kolorze czarnym RAL 9004. Istnieje możliwość synchronizacji ruchu aż do 6 kolumn. Kolumna jest wyposażona w zasilacz 110-240 VAC i system kontrolny. Uproszczony montaż odbywa się za pomocą otworów M6 na obu końcach kolumny. Jest to produkt szczególnie polecany dla producentów mebli.

(jz)