conmarc_lili

Nowe możliwości w produkcji nóg drewnianych

Firma CONMARC z Wągrowca od ponad 26 lat zajmuje się produkcją drewnianych nóg meblowych. Nogi do kanap, foteli, krzeseł czy stołów to specjalność tego zakładu produkcyjnego.

Od kilku lat ilość produkowanych nóżek w zakładzie systematycznie rośnie, głównie za sprawą kontrahentów z Wielkiej Brytanii. Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na coraz większe ilości zamawianych produktów firma musiała wyjść naprzeciw swoim klientom i zaoferować więcej możliwości związanych z produkcją. W związku z tym zmieniła się główna siedziba firmy, a cała produkcja została przeniesiona w nowe miejsce. Teraz zakład ma do swojej dyspozycji halę produkcyjną o wielkości ponad 1000 m2 oraz utwardzony plac przeznaczony na skład materiału o wielkości ponad 8000 m2.

Przeprowadzka zwiększyła możliwości logistyczne, dodatkowo usprawniono i przyspieszono procesy produkcji. W chwili obecnej CONMARC produkuje około 50 tysięcy sztuk nóg drewnianych miesięcznie, a zarząd firmy ma nadzieję na szybki wzrost tej liczby. W tej sytuacji mile widziani są nowi kontrahenci posiadający zapotrzebowanie na nóżki meblowe w dużych i powtarzalnych seriach.

Aby przekonać się o jakości wytwarzanych nóżek, wystarczy złożyć zapytanie za pomocą formularza znajdującego się na stronie internetowej lub bezpośrednio na biurowy adres e-mailowy. Po przesłaniu zapytania zawierającego rysunek techniczny lub choćby zdjęcie pożądanego wyrobu, można otrzymać rzetelną wycenę dla konkretnych ilości oraz zamówić wzór elementu.

error: Content is protected !!