Trzy nowe kolekcje mebli łazienkowych

Firma CORAM Poland wprowadza trzy nowe kolekcje mebli łazienkowych w marce ANTADO. Linie Qubic , Luxury i Wave Grande to nowoczesne propozycje, w których oprócz ciekawych wzorów frontów mebli, udoskonalono także ich wnętrza.

ANTADO, seria Qubic. Monolityczna bryła w barwie antracytu.

Seria mebli łazienkowych Qubic firmy ANTADO dedykowana jest wnętrzom nowoczesnym, w których liczy się przede wszystkim minimalistyczne wzornictwo i ergonomia. Głównym wyróżnikiem serii Qubic jest głęboka
i ozdobna ceramiczna umywalka firmy Sanovit, która idealnie współgra
z lakierowanym frontem szafki i korpusem, tworząc monolityczną bryłę. Minimalistyczny design dodatkowo zaakcentowany został przez zastosowanie korytkowego (bezuchwytowego) systemu otwierania szuflad i szafek, zaś zawiasy wyposażono w mechanizm gwarantujący ciche domykanie frontów.
Na szczególną uwagę zasługuje również wnętrze mebli. Wnętrzom szafek nadano kolor jasnoszary, natomiast dno szuflad zostało wykończone płytą dekoracyjną. Zmieniona została także budowa
i wyposażenie szuflad. Ich boki zostały podniesione, dzięki czemu widocznie zwiększona została przestrzeń wewnątrz. Dodatkowo, w górnej szufladzie znajdziemy praktyczny organizer pozwalający utrzymać porządek. Kolekcja składa się z podwieszanej szafki pod umywalkę, regału i umywalki. Elementy
te są dostępne w różnych wymiarach, w dwóch wariantach kolorystycznych: w ciepłym odcieniu bieli lub ciemnym antracycie, w całości wykończone
na wysoki połysk.

ANTADO, seria Luxury. Luksus, który może znaleźć się w każdej łazience

Najnowsza kolekcja marki ANTADO, seria Luxury, została zainspirowana modernizmem. Nowoczesna prostota mebli Luxury sprawia, że kolekcja ta doskonale skomponuje się z każdym wnętrzem. Jak sama nazwa wskazuje: to luksus, który może znaleźć się w każdej łazience. Wyróżniające kolekcję delikatnie zaokrąglone krawędzie frontów doskonale współgrają z obłymi rantami umywalki.

Zarówno korpus, jak i fronty w całości wykonane zostały z lakierowanej płyty MDF. Seria dostępna jest w klasycznych kolorach – bieli i antracycie. Na uwagę zasługuje także wnętrze szafek, wykonane z szarej płyty. Dno szuflad zdobi natomiast płyta dekoracyjna. W wybranych wymiarach mebli, szuflady wyposażono dodatkowo w praktyczny, pozwalający na utrzymanie porządku organizer. W serii można znaleźć różne wymiary szafek pod umywalkę, umywalki i dwudrzwiowe regały. Wykorzystane w kolekcji wysokiej jakości systemy szuflad marki Star oraz zastosowany system cichego domykania sprawiają, że korzystanie z mebli z serii Luxury jest niezwykle przyjemne i bezgłośne. Ponadto dzięki podwyższonym bokom szuflad zyskujemy więcej przestrzeni.

ANTADO, seria Wave Grande. Nowa odsłona fali.

Przy projektowaniu serii Wave Grande marki ANTADO wykorzystano motyw fali, który widoczny jest na wszystkich elementach z tej kolekcji i stał się jej charakterystyczną cechą. Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem, tworzy meble nie tylko stylowe, ale również funkcjonalne. Zastosowany motyw oprócz walorów estetycznych, pełni rolę dekoracyjnego uchwytu do otwierania szafek i szuflad, nadając wnętrzu łazienki elegancki charakter.

Seria składa się z dwóch szafek pod umywalkę oraz jednodrzwiowego regału z dwiema szufladami. Ich fronty wykonane zostały z płyt MDF w wersjach lakierowanej lub matowej (kolekcja Wave Grande Mat). Wszystkie elementy serii wyposażono w amortyzatory domykające szafki i szuflady (system cichego domykania frontów). Wybrane wymiary szuflad posiadają praktyczne organizery, dzięki którym z łatwością można utrzymać porządek. Seria Wave Grande dostępna jest w wersji z połyskiem w kolorystyce chłodnego odcienia bieli i antracytu, natomiast kolekcja Wave Grande Mat – w wersji matowej w dwóch wariantach kolorystycznych: jasnoszarym i antracytowym. Wszystkie kolekcje dostępne są w ofercie firmy CORAM.