Nowa, uniwersalna prowadnica BLUMOTION S do szuflad LEGRABOX

Na rynku okuć meblowych pojawiła się nowa prowadnica do systemu szuflad LEGRABOX firmy Blum. Pozwala ona na zastosowanie trzech autorskich technologii ruchu – co do tej pory nie było możliwe. Rozwiązanie ma na celu usprawnienie prac montażowych.

Blum Polska wprowadziła zoptymalizowany system prowadnic do szuflad LEGRABOX. Nowa, uniwersalna prowadnica BLUMOTION S
zastąpi obecnie wykorzystywane dwa warianty:
 z zintegrowanym systemem BLUMOTION(o symbolu B),do technologii TIP-ON BLUMOTION (o symbo-lu M).

Nowa prowadnica daje możliwość zastosowania trzech autorskich technologii ruchu: SERVO-DRIVE (elektryczne wspomaganie otwierania), TIP-ON BLUMOTION (mechaniczne wspomaganie otwierania połączone z systemem hamowania), BLUMOTION (system hamowania). W zależności od wybranej technologii prowadnica automatycznie dopasuje do niej drogę hamowania. Wszystkie pozostałe dotychczas stosowane elementy systemu LEGRABOX pasują do nowej BLUMOTION S.

„Zastąpienie obecnych wariantów prowadnic do LEGRABOX, a w przyszłości również MOVENTO, jedną uniwersalną BLUMOTION S
ma na celu ułatwienie pracy stolarzom i montażystom. Oczekiwania co do projektów kuchni, łazienek i salonów są coraz bardziej zindywidualizowane. Chcemy, aby nasze produkty były na tyle dopracowane technicznie, by można je było dostosować do każdej sytuacji projektowej” – mówi Tomasz Uściłowski, ekspert ds. produktu firmy Blum Polska.

Prowadnicę BLUMOTION S

do LEGRABOX można już zamawiać z oferty Blum. Nowy produkt dostępny jest w długościach nominalnych od 270 do 650 mm oraz w dwóch klasach obciążenia: 40 i 70 kg.

Więcej na temat prowadnicy BLUMOTION S:
www.blum.com/blumotions