Nowa kolekcja blatów firmy Biuro Styl

Firma Biuro Styl Sp. z o.o. wprowadziła do oferty nowy asortyment blatów. Kolekcja na lata 2018-2019 liczy 141 dekorów, z czego 43 to całkiem nowe propozycje. W szerokiej ofercie znalazły się innowacyjne produkty FENIX NTM® oraz synchroniczne struktury, co daje szereg możliwości wykończeniowych.

Najnowsze trendy wzornicze pełne są naturalnych kamieni. Klasyczne marmury sprawdzają się doskonale jako blaty robocze, łącząc surowość z klasycznym symbolem luksusu. Ciągle modne pozostają szarości, grafity, zarówno unikolory, jak i imitacje betonów. Betony nadają wnętrzom bardzo loftowego, industrialnego charakteru, przy czym nie muszą być szare i nudne.

Marmury, betony, unikolory idealnie łączą się z drewnem, najlepiej naturalnym. Drewno od wieków dodaje aranżacjom nie tylko ponadczasowej klasy, ale i rysu przytulności. Dęby nadal królują na rynku, dlatego też nie zabrakło ich wśród nowości we wprowadzonej kolekcji.

Inspiracje najnowszymi kolekcjami czołowych projektantów widać we wszystkich typach dekorów nowej kolekcji. Minimalizm doskonale wyrażony jest w powierzchniach matowych, stwarzających niesamowite wrażenia wizualne i dotykowe, czego najlepszym przykładem są produkty FENIX NTM®, wykonane z innowacyjnego materiału stosowanego w aranżacji wnętrz. Zewnętrzna część FENIX NTM® wytwarzana jest za pomocą nanotechnologii i charakteryzuje się bardzo matową powierzchnią, na której nie pozostają ślady palców. Produkt ten możemy poddać obróbce termicznej w celu usunięcia mikrozarysowań.

Swój debiut będą miały również blaty kompaktowe. W ofercie jest 6 pełnych elegancji wzorów – czernie, imitacje kamieni, betonów i drewna. Blat kompaktowy to jednolita, całkowicie wodoodporna powierzchnia, która stanowi interesującą alternatywę dla nowoczesnych wnętrz – niespotykanie cienka płyta nadaje lekkości meblom kuchennym.

Dodatkowo dostawca oferuje specjalną kolekcję blatów o szerokości 635 mm z zaobleniem w 50 interesujących wzorach.

Biuro Styl zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą wzorów.