Najwyższa jakość i najniższa cena? Połączenie możliwe!

Najwyższe światowe standardy, pełna gama przekładni mechanicznych, silników elektrycznych i przeznaczonych do nich części zamiennych, kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny – tak w skrócie można scharakteryzować ofertę firmy STM Polska. Dzięki partnerskiej współpracy firmami takimi jak Lignuma czy AC Motoren, przedsiębiorstwo jest stanie zaoferować swoim klientom motoreduktory o pełnym zakresie technologicznym oraz silniki elektryczne we wszystkich wersjach montażowych.

 

STM Polska to firma doskonale rozpoznawalna na rynku, przede wszystkim za sprawą szerokiej oferty. Znajdziemy w niej m.in.:

– reduktory i motoreduktory;

– silniki elektryczne jedno- i trójfazowe;

– falowniki LG, Lenze i Eura;

– regulatory prędkości – wariatory;

– przekładnie planetarne;

– przekładanie walcowo-stożkowe oraz walcowe;

– przekładnie ślimakowe.

 

Nie tylko sprzedaż

Współpraca z klientem nie jest jednak ograniczona tylko do sprzedaży produktów. Zaawansowany park maszynowy oraz wykwalifikowana kadra sprawiają, że oferta obejmuje również szeroki pakiet usług dodatkowych. Obok części zamiennych i doradztwa technicznego w zakresie doboru zamienników adekwatnych do potrzeb klienta, STM Polska wykonuje ponadto remonty przekładni, świadczy także pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Firma dysponuje pełnym parkiem maszyn obróbki skrawania, co umożliwia wykonanie większości niestandardowych rozwiązań wałów kołnierzy podstaw montażowych i in. Wszystkie urządzenia z oferty, co dotyczy również części zamiennych, mają najniższe ceny w kraju, a zarazem cechują się 100% niezawodnością eksploatacyjną.

Więcej informacji na stronie: www.stmpolska.pl