Młotek, dłuto, komputer – pracuj szybciej i wygodniej

Żyjemy w niesamowitych czasach – telefon przypomina nam o nadchodzących spotkaniach, samochód szuka najkrótszej drogi do domu, a telewizor proponuje odpowiedni film na wieczór. Na każdym kroku spotykamy innowacyjne rozwiązania, znacząco ułatwiające codzienne funkcjonowanie, w tym również pracę zawodową. Można by sądzić, że dotyczy to głównie zawodów wykonywanych przed ekranem komputera. Nic bardziej mylnego! Firma JAF, międzynarodowy potentat w handlu drewnem oraz materiałami drewnopochodnymi, idąc z duchem czasu, przygotowała szereg udogodnień, które przydadzą się w każdym warsztacie stolarskim oraz firmie produkującej meble na wymiar. Poznajmy narzędzia przyszłości, równie poręczne co młotek i wkrętarka.

Wszystko pod ręką na www.jaf-polska.pl

Dobrze zorganizowany warsztat jest jak dobra strona internetowa. Od razu wiesz, gdzie co leży i masz wszystko pod ręką. Taka właśnie jest polska strona JAF. To rozbudowany serwis dla osób na co dzień pracujących z drewnem, dostępny na smartfonach i komputerach. Znajdziesz tutaj wszystkie produkty, usługi oraz przydatne informacje. Za jego pośrednictwem z łatwością wyszukasz i od ręki zamówisz potrzebne materiały. JAF online umożliwia przejrzysty wgląd do stanów magazynowych oraz historii Twoich faktur (bieżących i archiwalnych). Sprawdź, czy dany towar jest dostępny, a następnie zaplanuj dogodny termin dostawy. Twórz oddzielne koszyki zakupowe dla poszczególnych klientów i zleceń. Porządek musi być!

„Strona JAF to niezastąpione narzędzie do pracy z klientem, które umożliwia wygodne tworzenie kosztorysów oraz przeglądanie katalogów produktowych. Włącz nasze produkty do swojej oferty i przygotuj spersonalizowaną propozycję dla klientów. Możesz ustalić w niej własne stawki i marżę, więc Twój klient otrzyma od razu cenę końcową. Zyskasz również bezpośredni dostęp do ofert specjalnych na konkurencyjnych warunkach. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Co tu dużo mówić – to się po prostu opłaca” – mówi Robert Sikora, specjalista od płyt meblowych w JAF Polska.

Na miarę Twoich potrzeb, czyli obróbka WebCut

Wśród usług internetowych JAF nowość stanowi WebCut, czyli profesjonalne usługi cięcia i okleinowania. Wybieraj spośród ogromnej oferty produktów płytowych: poczynając od gamy elementów dekoracyjnych, poprzez płyty meblowe, na sklejkach kończąc. Porównuj i optymalizuj koszty bez konieczności ruszania się z miejsca i ustalania szczegółów przez telefon.

Jak to działa? Wprowadzasz wymiary formatek, a aplikacja sama podpowiada najbardziej korzystny sposób cięcia płyty. Listę formatek możesz do woli edytować przed złożeniem zamówienia. Zmieniaj układ usłojenia, ilość oraz wymiar formatek i uzyskaj rozkrój optymalny pod względem ilościowym, jak i cenowym. Wycena zamówienia jeszcze nigdy nie była tak łatwa i precyzyjna!

„Na www.jaf-polska.pl zamówisz online płyty MDF, melaminowane i wiórowe, jak również obrzeża – ściśle dopasowane do struktur producentów. Nasza oferta obejmuje dodatkowo ponad 1000 sklejek oraz płyty OSB, dostępne o każdej porze dnia i nocy. Nieskromnie dodam, że różnorodność materiałów możliwych do zamówienia i obróbki poprzez WebCut nie ma sobie równych na rynku. Co więcej, program od ręki oblicza dokładną ilość i wartość potrzebnych materiałów. Dzięki temu możesz na bieżąco skalkulować cenę, a Twój towar zostaje automatycznie zarezerwowany w magazynie. Załóż konto użytkownika (hurtowe lub detaliczne) i już dzisiaj wejdź do internetowego świata drewna” – radzi Rafał Pluta, specjalista od płyt i akcesoriów meblowych w JAF Polska.

Łączymy się z Lamello Cabineo

Jedną z najciekawszych nowości produktowych jest Cabineo – pionierskie rozwiązanie w technice łączenia od Lamello. O zaletach produktu mówi jeden ze specjalistów JAF w dziedzinie akcesoriów meblowych Jurij Daudesz: „Lamello Cabineo to jednoczęściowa złączka do korpusów dedykowana dla użytkowników maszyn CNC. Wyróżnia ją brak potrzeby wiercenia otworów – zamiast na krawędziach obróbka odbywa się na powierzchni elementów. Tym sposobem redukujemy błędy popełniane podczas montażu na tradycyjne kołki, otrzymując mocne i stabilne połączenie. Ograniczamy również niezbędne narzędzia – wystarczy zmiana wiertła z 5 na 15 mm. Cabineo umożliwia wygodny montaż za pomocą wkrętarki i łatwe pozycjonowanie, dodatkowe akcesoria montażowe dla klientów są już niepotrzebne. To nowatorskie złącze zapewnia komfort i oszczędność na każdym z etapów: produkcji, transportu oraz montażu. Zdecydowanie polecam!”

Więcej nowości, więcej możliwości

To nie koniec nowości, które czekają na klientów JAF Polska. Do grona partnerów dołączył ZOBAL, renomowany producent akcesoriów meblowych z aluminium. Oferuje on systemy ścienne, ścianek działowych, jezdne oraz regałowe. W gamie swoich produktów posiada również uchwyty wpuszczane, systemy bezuchwytowe, nóżki i cokoły. Paletę nowoczesnych rozwiązań uzupełniają fronty do mebli, panele LED oraz rolety aluminiowe. Te eleganckie i wytrzymałe produkty umożliwiają kompleksową budowę zarówno prostych półek, jak i złożonych konstrukcji.

Na uwagę zasługuje firma Design Light, zajmująca się produkcją i sprzedażą zaawansowanych systemów oświetleniowych LED do mebli i mieszkań. W swojej ofercie posiada taśmy, klipsy, złączki, wysięgniki, przewody i zasilacze. Można tu znaleźć wszystko, co potrzebne do efektownego oświetlenia domu w energooszczędny sposób.

W naszej ofercie niezmiennie posiadamy okucia meblowe wiodących producentów, takich jak Blum, Astin oraz Häfele. Pozwalamy wykorzystać optymalnie każdą, nawet najmniejszą przestrzeń. Oferowane przez nas okucia meblowe łączą najwyższą jakość wykonania z nowoczesną estetyką i innowacyjną myślą techniczną. To nie tylko prowadnice, listwy i zawiasy – to wisienka na torcie każdego funkcjonalnego projektu kuchni, szafy wnękowej oraz innych mebli na wymiar. Jak widać, zima w JAF Polska zapowiada się ekscytująco!

(jaf)