gamet_Kolekcja CONO UU17

Minimalizm w zasięgu ręki

Trend na minimalistyczne formy  cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a mieszkania utrzymane w tej stylistyce uchodzą za nowoczesne i eleganckie. W myśl tej zasady zostały zaprojektowane najnowsze kolekcje uchwytów marki Gamet – CONO i PONTE oraz najcichsze na rynku szuflady GAMET BOX.

Wyróżnikiem obu kolekcji jest przede wszystkim gładka powierzchnia i smukła forma. Modernistyczny styl produktów idealnie komponuje się we wnętrzach nowoczesnych, podkreślając tym samym ich wyrafinowany charakter. Ergonomiczny, delikatny kształt uchwytów jest rozwiązaniem dla wszystkich miłośników minimalistycznego designu, którzy cenią sobie wysokie walory użytkowe.

Spłaszczone nóżki i aksamitna powłoka uchwytów CONO będą idealnym uzupełnieniem mebli o jednolitych, prostych kształtach. Znajdą zastosowanie zarówno w przestrzeni kuchennej, jak i w strefie wypoczynku. W zależności od pomysłu na aranżację model UU17 może wtopić się w tło mebli lub wręcz przeciwnie – stać się najbardziej widocznym elementem wnętrza.

Delikatnie półkolista forma oraz zaokrąglenia przy brzegach to główne cechy serii PONTE. Kolekcja ta umiejętnie łączy w sobie prostotę i elegancję, dlatego będzie dobrze uzupełniać zarówno klasyczne, jak i nieco bardziej futurystyczne meble. Model UU03 dobrze sprawdzi się także w połączeniu z surowym drewnem lub jasnymi, połyskującymi frontami.

Obie kolekcje produkowane są w Polsce.

error: Content is protected !!