Mały dodatek zmieniający design wnętrza

Nieodłącznym elementem każdego nowoczesnego wnętrza są doskonale dopasowane i zharmonizowane z całością detale. Coraz ważniejszą rolę w możliwości zindywidualizowania przestrzeni odgrywają akcesoria meblowe o charakterze dekoracyjnym, a wśród nich UCHWYTY MEBLOWE, które zgodnie z najnowszymi trendami na rynku powinny być dopasowane do aranżacji w danym stylu tak, aby tworzyć spójną całość. Współczesny rynek meblowy, oprócz tradycyjnej gamy uchwytów i gałek, oferuje nam coraz więcej nowoczesnych rozwiązań. Jedne z najciekawszych z nich znajdziemy w ofercie między innymi takich firm jak VOLPATO czy ELCAVO POLSKA.

Firma VOLPATO POLSKA, sięgająca po włoskie wzornictwo, oferuje swoim klientom system profili do zabudowy bezuchwytowej GOLA, dostępnych w kilku atrakcyjnych kolorach: białym, czarnym i aluminiowym. Listwy te, dzięki specjalnemu rozwiązaniu, jakim jest mocowanie na klip, pozwalają uzyskać prostotę konstrukcji bez konieczności montażu elementów specjalnych oraz frezowań, a dopasowane zaślepki umożliwiają zaś eleganckie wykończenie nieobrobionej krawędzi. Cały system, dający możliwość zabudowy zarówno wertykalnej, jak i horyzontalnej, zapewnia jednolity design w całym wnętrzu, a wpisująca się we współczesne trendy kolorystyka podnosi jakość wykończenia i tworzy wspaniały efekt wizualny.

Również klienci firmy ELCAVO POLSKA, czołowego producenta frontów akrylowych, od wielu lat mają możliwość zakupu takich frontów z wybraniem opcji z uchwytem krawędziowym. Stosowany wówczas jest najnowszy rodzaj uchwytu – uchwyt nakładany, ścięty pod kątem 45 stopni, który pozwala na pewny i silny chwyt przy zachowaniu nowoczesnego designu, dostępny w dwóch opcjach: szerokiej – dedykowanej szafkom dolnym – oraz wąskiej, przeznaczonej do szafek górnych, podnoszonych we wszystkich typach systemów. Decydując się na takie rozwiązanie, klient ma możliwość wyboru jednego z 7 atrakcyjnych kolorów: chrom, inox, biały połysk, czarny połysk, aluminium oraz CZARNY MAT i BIAŁY MAT. Dwie ostatnie propozycje są absolutną nowością i wpisują się w najnowocześniejsze trendy w światowym wzornictwie. Ten rodzaj listwy krawędziowej można zastosować również przy frontach meblowych wykonanych z płyty laminowanej każdego z czołowych producentów, co pozwala nie tylko na posiadanie we wnętrzu mebla doskonale dopasowanego do aktualnej mody, ale również na optymalizację kosztów realizacji.

Więcej informacji na temat listew uchwytowych firm VOLPATO i ELCAVO POLSKA można znaleźć na stronach internetowych: www.volpato.pl, www.elcavo.pl oraz na profilach w mediach społecznościowych.

(eb)