Ładowanie przez USB – przyszłość

Ładowanie przy pomocy gniazd USB jest z nami już od ponad dekady. Przez ten czas nastąpiła pełna ewolucja zarówno urządzeń mobilnych, jak i ładowarek. Następna dekada nie będzie inna. Połączenie ze źródłem zasilania przez Typ C USB wydaje się być największą zmianą, jaka nastąpiła do tej pory, ale kto wie, jak potoczy się dalszy rozwój?

Aby mieć pewność, że personel może pracować efektywnie, miejsce pracy potrzebuje wdrażania na bieżąco nowych rozwiązań technologicznych. Firma GRYC spełnia oczekiwania klientów, którzy oczekują wysokiej jakości, długiej wytrzymałości i całkowitej kompatybilności urządzeń, ponieważ ładowarki USB mogą być używane przez wszystkich – nie tylko do prywatnego użytku. Praktyczne wdrażanie dostępu do ładowania urządzeń w miejscach pracy będzie oparte na unowocześnianiu rozwiązań zasilających – TUF, to zagwarantuje przyszłościowe miejsce pracy.

TUF A+C, marki Oe Electrics posiada nowe złącze   typu C zapewniające szybsze ładowanie, możliwość wpinania wtyczki dowolną stroną, bez konieczności obracania, możemy również ładować urządzenie i jednocześnie przesyłać dane.

Wszystkie mediaporty marki OE Electrics mogą być wyposażone w ładowarkę TUF, zależy to od konfiguracji oraz ilości gniazd zasilających. Firma GRYC jest wyłącznym dystrybutorem tych urządzeń w Polsce. Montowane są one nablatowo, podblatowo oraz wbudowane w blat. W ofercie jest wiele wzorów oraz kształtów. Mediaporty są w pełni konfigurowalne, niektóre z nich można wbudować w meble miękkie, jak sofy czy fotele.

www.mediaporty24.pl