zarys_gpd-1

Kompleksowa oferta narzędzi dla producentów mebli tapicerowanych

Meble tapicerowane od wielu lat cieszą się rosnącą popularnością nie tylko na naszym rodzimym rynku, ale również w całej Europie. Rosnące oczekiwania klientów co do jakości tych produktów stawiają nowe wyzwania przed producentami, którzy wdrażają coraz to nowsze rozwiązania technologiczne w swoich fabrykach. Firma Ita Tools, wychodząc naprzeciw wysokim standardom w produkcji mebli, od wielu lat zaopatruje całą branżę meblarską i stolarską w profesjonalne narzędzia i akcesoria niezbędne w procesie wytwarzania wszelkiego rodzaju elementów.

Skupiając się na grupie producentów mebli tapicerowanych, firma ITA TOOLS oferuje profesjonalne narzędzia dobrane do praktycznie każdego etapu procesu produkcyjnego.

W przypadku rozcinania wstępnego na CNC firma ITA TOOLS proponuje szeroką gamę frezów VHM oraz diamentowych, dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta oraz jego możliwości produkcyjnych. Są to narzędzia mogące procować z posuwem od 5 m/min. do nawet 25-30 m/min. Wszystko zależy od indywidualnego doboru do wymagań klienta oraz parametrów, z jakimi chce pracować. Doświadczeni przedstawiciele handlowi zawsze chętnie pomagają w dobraniu najlepszego rozwiązania dla klienta. Ważnym punktem oferty jest też szybki i nowoczesny serwis tych narzędzi. Bardzo krótkie terminy oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie sprawiają, że lawinowo przybywa klientów, którzy powierzają swoje narzędzia właśnie firmie ITA TOOLS.

W bardzo wielu zakładach ważnym elementem produkcji jest wycinanie wad oraz docinanie elementów na określoną długość. Proces ten odbywa się na pilarce optymalizującej zwanej potocznie optymalizerką. Oczywiście i na tym etapie produkcji firma ITA TOOLS poleca swoje rozwiązania w postaci pił z dużą ilością zębów ułożonych tak, aby sprostać bardzo wysokim posuwom stosowanym na optymalizerce.

Uzupełniając swoją ofertę dla producentów mebli tapicerowanych, w ostatnim czasie firma ITA TOOLS wprowadziła do sprzedaży nożyki widiowe do tzw. cutterów, czyli maszyn sterowanych numerycznie, rozkrawających materiały obiciowe. Tego typu maszyny są powszechnie wykorzystywane nie tylko u producentów, którzy tworzą mebel już od momentu szkieletu, ale również wśród firm zajmujących się samym obijaniem lub nawet samym rozkrawaniem różnego rodzaju materiałów obiciowych. W swojej ofercie firma ITA TOOLS posiada nożyki widiowe do między innymi takich maszyn, jak: Zund, Kongsberg, Lectra, Gerber, Bullmer, Summagraphic, Aristo i wielu innych.

Szeroką ofertę noży do cutterów, a także innych narzędzi można sprawdzić na stronie www.itatools.pl lub zapytać o nie w dziale sprzedaży firmy.

error: Content is protected !!