Idealnie oświetlony salon i łazienka z HLT.pl

Nowatorskie rozwiązania w zaawansowanych systemach LED zaproponuje na tegorocznych targach Interzum w Kolonii polski producent. Firma HLT niemal od 20 lat realizuje projekty i wyznacza trendy w oświetleniu dedykowanym do mebli skrzyniowych. Innowacyjnością będzie niewątpliwie prezentacja oświetlenia również w meblach łazienkowych.

Wieloletnie doświadczenie na rynku oświetlenia oraz nieograniczone możliwości tworzenia nowych wzorów i indywidulanych rozwiązań zaowocowało współpracą z dużymi koncernami produkującymi meble na całym świecie.

„Naszą jakość, ciekawy design, a przede wszystkim elastyczność w działaniu doceniają także producenci z innych krajów. Chętnie współpracujemy z wieloma firmami, gdzie w sposób dynamiczny reagujemy na oczekiwania naszych partnerów biznesowych” – mówi Jarosław Golly, produkt manager w firmie HLT odpowiedzialny za rynek niemiecki. „Sądzę, że takie podejście do klienta ma ogromne znaczenie i wyróżnia nas spośród firm oferujących rozwiązania z LED”.

Ciekawymi produktami dedykowanymi do mebli skrzyniowych są produkty do witryn oświetlające ich wnętrza oraz podkreślające półki szklane. Idealnym rozwiązaniem są profile, które efektownie podświetlają strukturę frontu każdego mebla. Dobrym przykładem będzie zastosowanie profilu ROD LED montowanego do wpustu w meblach do salonu. Dodają one charakteru i nowoczesności meblom, a przede wszystkim są dodatkowym źródłem światła w pomieszczeniu. Kolor światła może być dobrany do oczekiwań: od światła białego, zielonego, niebieskiego do wielobarwnego RGB. Energooszczędne lampy tego typu pozwalają zaoszczędzić energię i wpłynąć na zwiększenie ekologiczności w każdym domu.

Nowym, wdrożonym niedawno projektem są oprawy LED, które posiadają jednocześnie barwy: ciepłą, zimną i neutralną. Przy zastosowaniu odpowiednich sterowników można płynnie zmieniać kolor światła. Oprawa Square Bi Color to najnowsza produkcja firmy HLT. Jest to nowoczesne i elastyczne rozwiązanie zastosowane w oświetleniu LED, dzięki któremu barwę światła możemy dostosować do własnych potrzeb i sami zdecydować o kolorze w danym pomieszczeniu.

„Jesteśmy firmą otwartą na naszych klientów, szukamy nowatorskich rozwiązań, a jednocześnie uważnie słuchamy potrzeb. Takie działanie przynosi nam wiele sukcesów i kontaktów z producentami na całym świecie. W tej chwili wdrażamy nasze produkty również w nowych obszarach, przykładem mogą być meble łazienkowe, gdzie jednym z elementów są podświetlane lustra czy szafki” – mówi Anna Sudoł, marketing manager w firmie HLT.

Nowością w ofercie HLT jest lustro Trend z oświetleniem LED. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na umieszczenie światła bezpośrednio w tafli lustra. Dzięki temu zyskujemy dodatkowe oświetlenie w łazience, którym możemy swobodnie sterować. Najważniejszymi zaletami tego lustra jest jego elegancki wygląd, łatwy montaż, atrakcyjna cena oraz dostosowanie barwy światła do oczekiwanego efektu.

www.hlt.pl