Funkcjonalność o poziom wyżej

Firma GTV wprowadza na rynek nową generację podnośników Top – Stays przeznaczonych do szafek górnych. Jest to praktyczne i ergonomiczne rozwiązanie zapewniające doskonały komfort użytkowania: front szafki płynnie otwiera się do góry, dając pełny dostęp do jej zawartości, a klapę można zatrzymać  w dowolnej pozycji.

gtv_podnosnik_top_stays_bialy

Nie do przeceniania jest także estetyka tego rozwiązania, wprowadzająca nowe możliwości aranżacyjne. Użycie Top – Stays pozwala zastąpić tradycyjne fronty jedną szeroką klapą, co doskonale komponuje się z modnymi ostatnio szerokimi szufladami. Podnośniki te sprawdzą się również jako eleganckie zamkniecie wnęk nad szafą czy lodówką.
Kąt otwarcia 107° daje wygodny dostęp do produktów i przedmiotów przechowywanych wewnątrz szafek.

Podnośniki Top-Stays wyposażone są w system cichego domyku, zapewniający bezszelestne i delikatnie zamknięcie frontu. Posiada on regulację prędkości i siły otwierania.
Mechanizm montuje się do boków korpusu, dzięki czemu jego praca jest płynna i stabilna oraz nie wymaga zastosowania zawiasów.

Podnośniki Top-Stays firmy GTV dostępne są w trzech wersjach, różniących się od siebie siłą sprężyny, dzięki czemu łatwo dobrać model podnośnika do wysokości frontu – od 250 do 500 mm.

W skład zestawu wchodzą: dwie sztuki mechanizmu podnośnika (lewy i prawy), dwie sztuki mocowania frontu oraz dwie sztuki zaślepek (lewa i prawa) w uniwersalnych kolorach białym lub szarym.

gtv_podnosniki_dane_techniczne