libellue

Fotel z wysokim oparciem libellule i sofa embrace na targach w Koloni

zostały nagrodzone przez The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design za przykładne wzornictwo.

Nawiązując do swojej nazwy libellule fotel z wysokim oparciem przywołuje charakterystyczną formą oparć w kształcie delikatnych skrzydełek i segmentarycznie podzieloną budową- typowe cechy ważki. Różnorodne, a jednocześnie zgrane kolorystycznie lub wzorniczo obicia fotela oraz ozdobne przeszycia w formie girland wokół podstawy siedziska nadają mu wdzięku rękodzieła. Opcjonalnie wyposażony w rolki libellule bez problemu dotrze w wybrane miejsce. Pasujący podnóżek posłuży jako dodatkowe miejsce do siedzenia lub jako stoliczek. Idealny, wielostronny towarzysz – na przestronnym tarasie dachowym jak i w sielankowym domku nad jeziorem.

Kanapy i fotele embrace wyróżnia wiele możliwości zastosowania oraz komfort „na przycisk”: za pomocą przycisku zwalniającego siłownik można podnieść w górę lub odchylić w tył oparcia. Spektrum możliwości embrace obejmuje asymetryczne kanapy z dwoma różnymi podłokietnikami i oparciami – prostym i odchylanym oraz zaokrąglonym i wysuwanym w górę – jak też symetryczne warianty z dwoma prostymi lub dwoma zaokrąglonymi oparciami. Nadto oferowane są dwa modele fotela, różne ławy i podnóżek. Obok nadzwyczajnego komfortu embrace wyróżnia dodatkowo ponadczasowa a jednocześnie nowoczesna bryła oraz rożnorodne możliwości wykorzystania.

Obydwa modele są szczególnie trwałe i pochodzą z odnawialnych źródeł spełniając tym samym główne wymogi, które Kati Meyer-Brühl stawia swoim projektom.

Projektantka pełni funkcję Creative Director w firmie brühl a na arenie międzynarodowej znana jest z lekkości swoich projektów o wielostronnym zastosowaniu i bogatej twórczej różnorodności. Dotychczas nagrodzona została ponad 100-ma narodowymi i międzynarodowymi wyróżnieniami świata designu.

Przedstawione kreacje będzie można obejrzeć na targach imm w Kolonii w dniach od 15. do 21. stycznia 2018 na stoisku M40-N51 w hali 11.2.

error: Content is protected !!