20 lecie El-mech-Plast

W tym roku firma el-mech-Plast będzie obchodzić 20. rocznicę swojej działalności. Przedsiębiorstwo od początku istnienia ukierunkowane było na branżę meblarską.  Oferta obejmuje:  budowę maszyn i osprzętu produkcyjnego, a kończąc na wyrobach finalnych w postaci szerokiej gamy standardowych profili meblarskich.  El-mech-Plast produkuje także dla indywidualnych klientów na specjalne zamówienie.

Bardzo dobra jakość wyrobów, bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem PZH oraz krótki czas realizacji zamówień przekładają się na doskonałe wyniki oraz duży zasięg sprzedaży. Produkty el-mech-Plast dystrybuowane są od lat  w Europie Wschodniej, jak również w Rosji czy krajach Europy Zachodniej, na przykład w Grecji i Portugalii.

Tegoroczną nowością jest, planowane pod koniec roku, wprowadzenie kolejnej, nowej listwy kuchennej. Ma ona pełnić, podobnie jak ta  dotychczasowa funkcję dekoracyjną oraz praktyczną.– skutecznie zapobiegać dostawaniu się do szczelin montażowych kurzu, płynów i resztek jedzenia. Listwa dzięki zastosowaniu dynamicznej gumki uszczelniającej bardzo dobrze przylega do ściany i blatu. Dla ułatwienia montażu listwa bazowa posiada otwory „piloty” umożliwiające precyzyjne zamocowanie wkrętami. Cechy charakterystyczne listwy to duża funkcjonalność, wysoka odporność na środki czyszczące oraz szeroka gama dopasowań do najpopularniejszych blatów dostępnych na rynku. W ofercie el-mech-Plast jest aktualnie prawie 150 wzorów profili foliowanych dostępnych w ofercie.

Kolejny rok zapowiada się równie ciekawie i z pewnością przyniesie dalsze poszerzenie oferty produktowej. Dużymi krokami zbliża się uruchomienie produkcji obrzeży ABS. Warto wiedzieć, że dotychczasowa oferta obrzeży PCV tego producenta cieszy się wielką popularnością.  Spowodowane to jest przede wszystkim jakością oraz elastycznością produkcji, na przykład nietypowe wymiary rozcinane są na żądaną szerokość praktycznie od ręki!