Dzień otwarty sklepu Würth w Gdańsku

10 maja Würth Polska zorganizował dzień otwarty sklepu stacjonarnego sklepu, znajdującego się przy ulicy Załogowej w Gdańsku. Dla klientów firmy była to nie tylko okazja do nabycia produktów w cenach promocyjnych, ale także do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach i pokazach.

 

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 28 lat. Firma zatrudnia ponad 610 pracowników, z czego 440 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 dywizji – Auto, Cargo, Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 27 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

„Blisko. Bliżej. Würth!” to hasło przyświeca rozwojowi firmy Würth globalnie i w Polsce, a także podkreśla jej dbałość o dostępność niezależnie od miejsca pracy klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma jest zaangażowania w sprzedaż internetową, a także rozwój sieci sklepów stacjonarnych. Organizacja dni otwartych to jeden z elementów strategii marketingowej przedsiębiorstwa, który już na stałe wpisał się w jego działania.

„Dni otwarte w naszych sklepach są doskonałą okazją dla każdego profesjonalisty z takich branż jak budowlano-montażowa, metalowa, motoryzacyjna czy meblowa, do zapoznania się z szerokim asortymentem i nowościami Würth Polska. Podczas wydarzenia każdy odwiedzający mógł wziąć udział w licznych szkoleniach i prezentacjach. Dzień otwarty stanowi również dobry moment na rozmowę z naszymi ekspertami” – informuje Michał Osipiak, Specjalista ds. Marketingu Sklepów Würth Polska.

 

Dzień otwarty sklepu Würth w Gdańsku

Dzień otwarty w sklepie w Gdańsku stał się okazją do zaprezentowania nowości produktowych. Znalazły się wśród nich  m.in. drabiny i rusztowania przejezdne, piły SAMURAI, które umożliwiają cięcie różnych typów materiałów czy akcesoria meblowe, szuflady i prowadnice. Zaprezentowana zostały również szeroka gama wkrętów PREMIUM do drewna.

Zorganizowano również liczne szkolenia i prezentacje, m.in. systemów naprawy gwintów za pomocą tulei Time sert i sprężynek gwintowych czy technik nitowania, czyli łatwego tworzenia stałych połączeń.

Odwiedzający mogli również poznać zasady instalacji okien przy pomocy oferowanych produktów, zgodnie z wytycznymi zasady ciepłego montażu. Eksperci z Würth Polska zaprezentowali i porównali kleje montażowe, a także pokazali ich możliwości. Uczestnicy wydarzenia poznali również odpowiedź na pytanie, jakie kotwy wybrać, by uzyskać pewne i trwałe mocowanie. Z kolei entuzjaści motoryzacji mogli poznać tajniki auto detailingu, prawidłowego serwisu i czyszczenia klimatyzacji samochodowej oraz dowiedzieć się, w jaki sposób przygotować powierzchnię do lakierowania za pomocą produktów Würth.

Fot. Würth