Design i komfort

Nowoczesne wzornictwo połączone z doskonałą funkcjonalnością to wyróżniająca cecha produktów kameleon.pro. Aby produkowane meble tapicerowane dawały najwyższy komfort użytkowania, cieszyły oko oryginalną formą oraz przyciągały wzrok nieszablonową tkaniną, warto wybierać produkty z oferty tego producenta, który od ponad 20 lat zaopatruje największe pracownie tapicerskie w całej Polsce. kameleon.pro ma świadomość, że świat nie stoi w miejscu, dlatego wciąż się rozwija i poszerza swoją ofertę.

Dobrze zaprojektowany mebel tapicerowany

Meble tapicerowane służą przede wszystkim do wypoczynku, dlatego muszą spełniać kilka zasad. Sofa czy fotel to meble, na których użytkownicy spędzają sporo czasu. Leżą, siedzą, pracują czy nawet śpią, dlatego tak ważna jest ich wielowymiarowa ergonomia. Dzięki mechanizmom zagłówkowym i podłokietnikowym od kameleon.pro użytkownicy będą mogli dopasować kształt mebla do swoich indywidualnych wymagań. Nowością są mechanizmy zagłówkowe wykonane w nowej technologii z zastosowaniem podwójnej tarczy zębatkowej i 6-skokowej zapadki. Podnoszone i regulowane zagłówki zapewniają doskonały komfort wypoczynku.

Najpiękniejsza biżuteria dla twoich mebli

kameleon.pro stworzył obszerną kolekcję elementów dekoracyjnych. Znajdują się w niej detale, które potrafią przeistoczyć prosty fotel w prawdziwe dzieło sztuki. Pikowania podkreślone szklanymi guzikami z unikalnym szlifem diamentowym przeniosą niepozorny mebel w świat luksusu. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalny i mobilny wzornik. Kilkadziesiąt wzorów, kształtów i wybarwień zamkniętych w eleganckim pudełku sprawia, że dopasowanie detali do mebli barokowych czy minimalistycznych staje się prawdziwą przyjemnością.

Zróżnicowane wzornictwo zgodne z aktualnymi trendami

kameleon.pro oferuje ponad 1000 wzorów tkanin obiciowych. Jako ostatnie dołączyły kolekcje Lea oraz Retro. Lea, czyli malowane akwarelą kwiaty przypominające impresjonistyczne obrazy Moneta. Retro idealnie sprawdzi się na klasykach z poprzedniej epoki, takich jak fotele klubowe, ale także w nowoczesnych wnętrzach. Różnorodność tkanin pod względem tekstury, kolorystyki, plamoodporności i wytrzymałości na ścieranie powoduje, że każdy odnajdzie swojego faworyta.

Nie zabraknie też atestowanych tkanin trudnopalnych, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa, tak ważnego w domach i obiektach hotelowych.

kameleon.pro oprócz tkanin obiciowych ma w swojej ofercie także dzianiny materacowe najnowszej generacji, które korzystnie wpływają na jakość snu. Dzianina Silver Life zawiera jony srebra, które zapewniają ochronę przed bakteriami, obniżają stres i pomagają zasnąć w warunkach świeżości.

(as)