Cut Service zaprasza na targi Texprocess

Firma Cut Service – oficjalny dystrybutor marki Bullmer na terenie Polski, ma zaszczyt zaprosić Państwa na targi Texprocess, które odbędą się  we Frankfurcie nad Menem w dniach 14.05 do 17.05.2019.

Zespół firmy Cut Service będzie do Państwa dyspozycji na stoisku firmy Bullmer. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie maszyn oraz umówimy termin spotkania, testy, czy wizyty referencyjne u naszych klientów.

CUT SERVICE zapewnia kompleksową obsługę działania od etapu sprawdzenia produkcji, materiałów, analizę potrzeb i problemów produkcyjnych, przez prezentację wybranej produkcji naszych partnerów biznesowych, wykonanie testów w centrali na Państwa materiałach oraz końcową rekomendację rozwiązań. Maszyny instalujemy, szkolimy operatorów, zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym (zarówno wsparcie, telefoniczne, online oraz bezpośrednio w siedzibie klienta)  jak i magazynem części. Ostateczną ofertę przedstawimy po wspomnianych etapach, czyli spotkaniu i przeprowadzeniu testów na proponowanych maszynach.