Boczny wózek wielokierunkowy do transportu drewna

Firma MTL ASCO Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem sprzętu firmy BULMOR na terenie Polski. Dostawca zaprasza do odwiedzenie swojego stanowiska nr 23,  na terenie otwartym przed pawilonem 4, podczas targów DREMA 2018 w Poznaniu, w dniach 11-14 września. Głównym punktem wystąpienia firmy, będzie prezentacja demonstracyjnej wersji wózka bocznego wielokierunkowego firmy BULMOR.

BULMOR znany wcześniej pod nazwą JUMBO, LANCER oraz IRION jest austriacką firmą inżynieryjną istniejącą już od 1879 roku. W produkcji wózków firma zaczęła się specjalizować w latach 60-tych XX wieku, rozpoczynając produkcję wózków czołowych, od 1980 wyspecjalizowała się w produkcji wózków bocznych i stała się liderem w tym segmencie rynku.

Posiadając wieloletnie doświadczenie i wykorzystując najnowsze technologie, BULMOR Jako jedyna firma na świecie konstruuje i produkuje najwyższej jakości wózki widłowe boczne oraz wielokierunkowe wózki widłowe boczne (4-way) dostosowanych do indywidualnych wymagań klienta. Producent oferuje szerokie spektrum rozwiązań dla różnych branż, które wymagają obsługi długich, ciężkich i nieporęcznych towarów, takich jak drewno, stal lub materiały budowlane.

Zalety wózków BULMOR to:

– optymalne wykorzystanie przestrzeni,

– obciążenie wzdłuż kierunku jazdy,

– optymalna pojemność,

– bezpieczny i stabilny transport ładunku,

– idealne do magazynów blokowych wewnątrz i na zewnątrz,

– doskonała mobilność.

Wózek widłowy boczny z ramą przegubową

Wózek charakteryzuje się dwuczęściową ramą, która zapewnia optymalną stabilność. Poziome sworznie łączą ramę główną z ramą w kształcie litery U, aby z łatwością kompensować nierówności podłoża. Wszystkie cztery osie pozostają w stałym kontakcie z podłożem zapewniając maksymalną stabilność.

Koła podporowe są zamontowane na wahliwej osi, co zapewnia optymalny rozkład obciążenia na wszystkich kołach i wyjątkowo niskie zużycie w przeciwieństwie do stałych kółek skrętnych.

Wózek wyposażony jest w wielokierunkowe sterowanie z 12 programami sterującymi w wersji standardowej oraz szybkie przełączanie między jazdą wzdłużną i poprzeczną.

Wózek widłowy boczny z ramą jednoczęściową

Jednoczęściowa rama tego czterokierunkowego wózka widłowego jest oparta na unikalnej konstrukcji, która od 40 lat odnosi sukcesy na rynku. W połączeniu z kołem wielofunkcyjnym wszystkie koła pozostają w stałym kontakcie z podłożem.

Wielofunkcyjne koła firmy Bulmor są sterowane siłownikami hydraulicznymi i połączone ze sobą za pomocą przewodów hydraulicznych. Cztery koła nośne lub podwójne koła ładunkowe są zamontowane na wahliwej osi.

Wózek cechuje się dużą wysokością podnoszenia przy maksymalnej stabilności. Solidna konstrukcja centralna zapewnia najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Prezentowane rozwiązania są certyfikowane zgodnie z EN ISO 9001: 2015.