dlh_20170221-02

Blat Antique – dąb w ekstrawaganckiej odsłonie

W ofercie DLH pojawił się produkt wyjątkowy. To dębowy blat z kolekcji Antique, który wyróżnia się pięknym, szlachetnym wyglądem i wysokimi parametrami technicznymi, co czyni z niego dobro prawdziwie luksusowe.

Dąb kojarzy nam się z siłą i wytrzymałością nie bez powodu. Dębowe blaty i podłogi są bardzo odporne na ścieranie, co sprawia, że chętnie wykorzystujemy je w naszych aranżacjach, szczególnie w pomieszczeniach wysoko eksploatowanych. Projektując blat Antique, firma DLH zadbała o to, aby produkt był dodatkowo zabezpieczony. Dębowy blat został fabrycznie pokryty olejem, co oznacza, że w przypadku uszkodzeń możemy z łatwością zastosować punktowe wykończenie bez konieczności renowacji całej powierzchni. Co więcej, drewno wykorzystane w blatach Antique jest klejone na szerokości, a na długości łączone za pomocą mikrowczepów. Takie łączenie dodatkowo zmniejsza ryzyko pęknięć i wypaczania.

Blat dębowy Atique znacznie różni się wyglądem od dobrze znanego klientom DLH blatu dębowego z kolekcji AVANGARD, przede wszystkim wizualnie. Postawiono tu na cieplejszą barwę i bardzo oryginalną fakturę, w której główną rolę odgrywają ciemne, nieregularne szczeliny wypełnione czarną masą szpachlową. Tworzą one autentyczny, zachwycający efekt, który pasuje do ekstrawaganckich pomieszczeń. Blat Antique będzie też idealny do rustykalnych aranżacji, które wzbogaci ciekawym rysunkiem i ciepłą kolorystyką. Dębowy blat z kolekcji Antique jest więc połączeniem pięknej estetyki i gwarancji najwyższej jakości na długie lata.

error: Content is protected !!