szafka

Tromso w firmie Borcas

Oficjalna premiera szafki rtv tromso, która towarzyszyła firmie Borcas przedpremierowo na Warsaw Home 2017. Szafka z kolekcji Oslo będzie świetnym wykończeniem salonu i miejscem, na którym ustawiony zostanie np. sprzęt audio-wideo. Wykorzystanie stylu minimalistycznego pozwoli nie zaburzyć harmonii w pomieszczeniu, a drewniana konstrukcja o ciepłej barwie ożywi przestrzeń.

 

Szafka rtv tromso podzielona jest na trzy segmenty. Dwa z nich zakryte są dębowymi drzwiczkami, otwieranymi w systemie jednego dotyku. Trzeci charakteryzuje się otwartą przestrzenią. Dodatkowo każdy z segmentów wyposażony jest w przestawną półkę.

 

Czy wiesz, że…

 

Nazwa nowej szafki z kolekcji Oslo. pochodzi od największego miasta w północnej części Norwegii, zlokalizowanego 350 km od koła podbiegunowego. Jest to idealne miejsce dla wszystkich miłośników pięknych widoków, a to wszystko za sprawą zorzy polarnej, którą można podziwiać w okresie od września do marca. Natomiast od 20 maja do 20 lipca Słońce praktycznie tam nie zachodzi, przez co mieszkańcy jak i turyści mają o jeden powód więcej, do czynnego zwiedzania tego urokliwego miejsca

mat.borcas

error: Content is protected !!